Stavebnica pre najmenších BLOK Svet 3+

Kód: V0305-3.01

Podrobný popis

Stavebnica pre najmenších BLOK Svet 3+

Prvá stavebnica pre najmenších. Táto česká stavebnica poteší už tých najmenších staviteľov, ktorí si zo 146 farebných dielikov a koliečok môžu poskladať svoj vlastný svet. Stavebnica je určená pre chlapcov a pre dievčatá od 3 rokov. 

Blok, táto tradičná česká stavebnica je určená prevažne menším deťom od jedného roku. Je špecifická svojimi veľkými dielikmi, veselými farbami a jednoduchým systémom skladania. Stavebnica Blok Svet je určená pre deti od 3 rokov, pretože obsahuje aj niekoľko malých dielikov, ktoré by mohli deti mladšie ako 3 roky vdýchnuť. Stavebnica Blok rozvíja deťom predstavivosť, kreativitu, logické myslenie, manuálnu zručnosť, jemnú motoriku, ale aj trpezlivosť a cit pre farbu. 

Skladanie stavebnice Blok deti milujú, pretože stavba vďaka veľkým dielikom rýchlo rastie. Všetko je vyrobené z príjemného a odolného materiálu, ktorý spĺňa všetky požiadavky bezpečnosti. Stavebnica vyhovuje európskej norme EN71 o bezpečnosti hračiek a jej kvalita je pravidelne kontrolovaná.

Všetky stavebnice BLOK sú navzájom kompatibilné a ich možnosti sa dajú stále rozširovať.

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Blok
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: plast
? Oblasť využitia: materské škôlky
? Druh stavebnice: konštrukčná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Tradičný český výrobca kvalitných plastových hier, hračiek a stavebníc ako sú SEVA - čekoslovenská legenda medzi stavebnicami, stavebnce BLOK pre deti od 1 roka, Monti System, univerzálne 2D i 3D stavebnice SEKO, stavebnice-mozaiky Mosaic Color a Mosaic Maxi, Disco stavebnice pre najmenších, Hugo, Grafo, Magic Ball.

Výroba fungovala dlhodobo pod značkou Vista. V r. 2017 sa divízia hračiek premenovala na SEVA práve podľa značky legendárnej stavebnice.