Chodítka, vozíky

Drevené vzdelávacie chodítka s kockami a/alebo s edukačnými a motorickými aktivitami pre deti od 1 roka. Detské drevené chodítko - vozík na tlačenie uľahčí prvé kroky vášho dieťatka. Celkovo je drevené vzdelávacie chodítko skvelým nástrojom na podporu fyzického, kognitívneho, sociálneho a emocionálneho rozvoja malých detí.

Najpredávanejšie

small foot 11840 choditko pieskovy muz (2)
Chodítko škriatok 12m+
Skladom
Kód: 11840
 
€74,76
Little Dutch Vozíček s kockami Blue Ocean
 
€56,21
lelin choditko lesne dobrodruzstva (1)
 
€72,08
3 položiek celkom

Cena

5675
15675

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Zobrazených položiek: 3
small foot 11840 choditko pieskovy muz (2)
€74,76

Chodítko nielen podporuje malé deti v ich prvých krôčikoch, ale dáva im priestor na skúmanie. Deti taktiež trénujú motorické schopnosti.

Kód: 11840
Little Dutch Vozíček s kockami Blue Ocean
€56,21

Vozík, chodítko a stavebnica v jednom je hračka určená pre deti od 12 mesiacov. Vozík plný kociek zaručuje hodiny rozumného hrania.

Kód: 7021LD
lelin choditko lesne dobrodruzstva (1)
€72,08

Stabilné drevené chodítko slúži ako pomôcka pri prvých krokoch. Dieťatko nájde na chodítku veľa rôznych aktivít, vďaka ktorým sa veľa naučí a trénuje...

Kód: N2010

Charakteristika

Drevené vzdelávacie chodítko pomáha malým deťom naučiť sa chodiť. Skladá z nízkeho dreveného rámu so štyrmi kolieskami a rukoväťou, ktorej sa dieťa môže držať, aby udržalo rovnováhu. Hračka pomáha budovať silu, rovnováhu a koordináciu nôh, bokov a chrbta dieťaťa, ktoré ju používa na skúmanie okolia. Niektoré drevené vzdelávacie chodítka môžu mať aj pridané prvky, ako sú kocky alebo bloky tvary, ktoré možno použiť na počítanie, triedenie a priraďovanie, čo poskytuje ďalší vzdelávací prínos. Na stenách rámu bývajú rôzne motorické aktivity, ktoré napomáhajú v rozvoji jemnej motoriky a kognitívnych schopností.

Hračka rozvíja

  • Fyzický rozvoj: Keď dieťa používa chodítko na pohyb, posilňuje si nohy, boky a chrbát, ako aj zlepšuje rovnováhu a koordináciu. To pomôže položiť základy pre ďalšie fyzické aktivity v neskoršom veku, ako je behanie a skákanie.
  • Kognitívny rozvoj: Doplnky ako kociky, tvary alebo iné hračky na chodítku poskytujú deťom príležitosti na riešenie problémov, počítanie, triedenie a priraďovanie. Tieto činnosti rozvíjajú ich jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko a kognitívne schopnosti, ako je pamäť a priestorové povedomie.
  • Sociálny a emocionálny rozvoj: Používanie chodítka je pre deti zábavným a interaktívnym zážitkom, ktorý im umožňuje skúmať prostredie a komunikovať s okolím a ostatnými. To im môže pomôcť rozvíjať ich sociálne a emocionálne zručnosti, ako je sebadôvera, nezávislosť a sebaúcta.
  • Rozvoj zmyslov: Senzorické podnety, ktoré dieťa dostáva pri používaní chodítka, mu tiež rozvíjajú jeho propriocepciu. Propriocepcia je zmysel pre polohu tela v priestore a môže sa rozvíjať prostredníctvom činností, ktoré zapájajú hmat, ako je napríklad tlačenie a ťahanie chodítka.