Hrazdy a hracie deky

Kvalitné hrazdičky pre najmenších so zavesenými prvými hračkami, ktorých cieľom je povzbudiť ich vnímanie a záujem preskúmavať nové veci. Hracie deky pre deti poskytujú bábätkám príjemný a bezpečný priestor pre prvé objavovanie okolia s podnetnými hračkami.

Najpredávanejšie

Little Dutch 8711LD Reťaz na autosedačku Kvety a motýle
 
€17,50
Little Dutch 8611LD Reťaz na autosedačku Námornícky záliv
 
€16,82
Little Dutch Drevená hrazdička Námornícky záliv
Drevená hrazdička Námornícky záliv
Naskladníme o 3 dni
Kód: 8610LD
 
€49,18
3 položiek celkom

Cena

1650
11650

Značky

Materiál?

Zobrazených položiek: 3
Little Dutch 8711LD Reťaz na autosedačku Kvety a motýle
€17,50

Štyri zavesené plyšové hračky zabavia bábätko na cestách v autosedačke či kočíku a stimulujú zmysly a koordináciu oko-ruka dieťaťa.

Kód: 8711LD
Little Dutch 8611LD Reťaz na autosedačku Námornícky záliv
€16,82

Štyri zavesené plyšové hračky zabavia bábätko na cestách v autosedačke či kočíku a stimulujú zmysly a koordináciu oko-ruka dieťaťa.

Kód: 8611LD
Little Dutch Drevená hrazdička Námornícky záliv
€49,18

Drevená hrazdička pre chlapcov s tromi zavesenými plyšovými hračkami s námorníckym motívom. Stimulujúce podnety podporujú rozvoj zmyslov a motoriky dieťa.

Kód: 8610LD

Charakteristika

Hrazdička pre bábätko aj detská deka na hranie vytvárajú bezpečné, pútavé podnetné prostredie na hranie pre bábätká. Sú skvelými nástrojmi na podporu vývoja dojčiat, ktorým umožňujú zábavné skúmanie, učenie a hru.

Podložky na hranie sú veľké polstrované podložky určené na hranie dojčiat. Bývajú pestrofarebné a môžu mať rôzne textúry, vzory a prvky, ako sú zrkadlá alebo hračky, ktoré poskytujú stimuláciu a podporujú skúmanie.

Hrazdičky sú buď súčasťou deky na hranie a sú vyrobené z mäkkého materiálu alebo bývajú samostatné so stabilnou drevenou konštrukciu. Sú určené na umiestnenie nad dieťa, ktoré leží na chrbte. Na hrazdičke sú zavesené hračky, na ktoré môže dieťa siahnuť a hrať sa s nimi, čo mu poskytuje stimuláciu a pomáha rozvíjať koordináciu rúk a očí a motorické zručnosti.

Hračka rozvíja

Hracie deky s hrazdičkou sú pre bábätko prospešné z viacerých hľadísk:

  • Senzorická stimulácia: Hrazdička aj deka na hranie pre deti poskytujú zmyslovú stimuláciu prostredníctvom jasných farieb, vzorov a rôznych textúr. To rozvíja zmysly dieťaťa a povzbudzuje ho do ďalšieho skúmania bezprostredného okolia.
  • Fyzický rozvoj: Podložky na hranie ako aj hrazdy pre bábätká vytvárajú príležitosti na fyzickú aktivitu, naťahovanie sa za rôznymi atraktívnymi prvkami, dosahovanie na zavesené hračky, kotúľanie a prevaľovanie. To pomáha rozvíjať hrubú motoriku a koordináciu bábätka.
  • Kognitívny rozvoj: Hrazda s hračkami pre bábätko a hracie podložky ponúkajú tiež príležitosti na kognitívny rozvoj, pretože deti skúmajú a spoznávajú hračky a prvky na hrazdičke a podložke.
  • Bezpečné a pohodlné prostredie na hranie: Detské hrazdičky a deky na hranie poskytujú bezpečné a pohodlné prostredie na hranie, čo prispieva k uvoľneniu a pohode dojčiat.