Výhody nákupu v Rozumné hračky.sk

Kvalitné značky, bezpečné a ekologické hračky

V našom e-shope ponúkame len kvalitné hračky svetových značiek ale aj menších európskych výrobcov a nechýbajú tradičné československé retro hračky. Všetky hračky majú príslušné certifikáty, musia spĺňať prísne zdravotné a bezpečnostné požiadavky a normy. Preferujeme drevené hračky, čo je top materiál, ale ponúkame aj hračky s kvalitných plastov.

Tovar skladom

Väčšinu tovaru a všetky najpredávanejšie položky máme skladom a vieme skoro odoslať

Dlhodobo vysoké zákaznícke hodnotenie 

Udržiavame si dlhodobo vysoké hodnotenie na základe recenzií našich zákazníkov na Heureka.sk

Doprava zadarmo pri nákupe nad 69 €

Pri nákupe tovaru nad 69 € u nás za dopravu neplatíte.

Vernostná zľava

Registráciou pri prvom nákupe získavate zľavu 5% na všetky nasledujúce nákupy. Stačí sa zaregistrovať pri prvom nákupe. Viac info tu.

Rozumné ceny

Vyberáme zmysluplné hračky, ktoré ponúkajú vysokú pridanú hodnotu za rozumnú cenu. Tovar naceňujeme primerane, pretože si uvedomujeme, že výdavky na deti nie sú zanedbateľná položka. Priebežne sledujeme naše ceny a ceny konkurencie, aby sme sa Vám mohli pozrieť do očí s čistým svedomím.

Rodinná slovenská firma

Nie sme žiadny zahraničný obchodný reťazec ani jazyková mutácia eshopu zo susednej krajiny. Rozumné hračky.sk je rodinná firma so sídlom v Bojniciach. Zakúpením tovaru u nás podporujete domáce slovenské podnikanie.

Robíme to so srdcom

Rozumné hračky sú naša vášeň a hobby. Osobný prístup je našou prioritou. Neustále sa zlepšujeme a rastieme. Prečítajte si náš príbeh.

Sledujeme trendy

Sledujeme novinky a trendy v hračkárskom svete a ocenené hračky. Nevynechali sme najväčší európsky hračkársky veľtrh Toy Fair Spielwarenmesse v Norimbergu ani KID´S TIME Kielce.

Ekologický prístup

Záleží nám na životnom prostredí a preto sa aj pri našej práci snažíme správať zodpovedne. Recyklujeme a šetríme materiály kde sa dá. Baliaci materiál pochádza z balíkov od našich dodávateľov a tak prakticky nevzniká dodatočný odpad z našej činnosti.

Bezplatné vrátenie a výmena tovaru

Môže sa stať, že objednaný tovar jednoducho nie je podľa Vašich predstáv. V takomto prípade môžete do 14 dní tovar bezplatne vrátiť alebo vymeniť za iný.