Kocky pre bábätká

Mäkké kocky sú skvelým nástrojom na podporu vývoja dieťaťa a podporu skúmania, učenia a hry. Poskytujú malým deťom zábavný a pútavý spôsob interakcie s okolitým svetom a môžu pomôcť položiť základy budúceho vývoja. Sú vyrobené zo zdravotne nezávadných, odolných a bezpečných materiálov

Najpredávanejšie

14 položiek celkom

Cena

324
1324

Značky

Materiál?

Motív

Zobrazených položiek: 14
moms senzorická pyramída pre bábätká (1)
€14,82

Fantastická hračka, ktorá povzbudzuje deti k skúmaniu ich zmyslov, učí motorickej a vizuálnej koordinácii a priestorovému vnímaniu. Bloky pískajú.

Kód: M813
woopie elastická kocka senzorická zvieratká (1)
€18,24

Vďaka pružnej gumičke sa dajú vkladať a vyberať kocky z edukačnej kocky, čím sa podporuje zvedavosť. Kocky slúžia aj ako hrkálky, vydávajú zvuk. 

Kód: W44312
Little Dutch 8716LD Sada plyšových kociek Kvety a motýle
€23,32

Kocky s rôznymi textúrami, látkami, šuštiacou fóliou, hrkajúcim a zvoniacim zvukom dávajú vášmu dieťatku podnety na rozvíjanie hmatu, sluchu a zraku. 

Kód: 8716LD
Little Dutch 8616LD Sada plyšových kociek Námornícky záliv
€23,32

Kocky s rôznymi textúrami, látkami, šuštiacou fóliou, hrkajúcim a zvoniacim zvukom dávajú vášmu dieťatku podnety na rozvíjanie hmatu, sluchu a zraku. 

Kód: 8616LD
Kocka pre bábätká krtko a jeho kamaráti (1)
€3,41

Kocka pre bábätká s obrázkami krtka a jeho kamarátov. Jemné pískacie zvuky povzbudzujú dieťa aby sa ďalej hralo a rozvíjalo svoj sluch.

Kód: 49170600
abecedné kocky s písmenami (1)
€10,61

Kocky sú ideálne ako prvá stavebnica pre deti, hravou formou sa zoznámia s písmenami od A do Z, naučia sa farby, pomenovať zvieratá.

Kód: 00623099
Little Dutch mäkká kocka Námornícky záliv (1)
€17,86

Mäkká kocka pre deti od narodenia určite vzbudí zvedavosť vášho dieťatka. Vďaka rôznym textúram a aktivitám rozvíja zmysly dieťaťa.

Kód: 8609LD
Little Dutch plyšová kocka kvety a motýle (1)
Novinka
€17,86

Kocka s aktivitami rozvíja zmysly, zvedavosť a vďaka zrkadlu na kocke aj sebaobjavovanie. Kocka je vhodná pre deti od narodenia.

Kód: 8709LD
závesná látková kocka s aktivitami (2)
€16,50

Kocka sa ľahko zavesí na kočík, jednotlivé časti šuštia, cinkajú, hrkajú. Kocka obsahuje aj bezpečné zrkadlo.

Kód: INF306588
textilné kocky od narodenia s aktivitami (1)
€16,50

Látkové kocky s rôznorodou textúrou ponúkajú rôzne aktivity pre bábätká od narodenia. Kocka rozvíja zmysly dieťaťa a jemnú motoriku.

Kód: INF306606
mäkké kocky pre bábätká (1)
Novinka
€13,80

Prvé kocky pre bábätká na stavanie veží, kocky sú vhodné aj na použitie vo vani.

Kód: INF305091
makké gumové kocky pre najmenších (2)
€17,98

S kockami sa dieťa naučí farby, tvary, ovocie, zvieratá, číslice, kocka môže slúžiť ako hryzátko, hračka do vody, senzorická časť rozvíja hmat.

Kód: W30210
gumove kocky
€17,26

Úžasná hračka pre tie najmenšie deti, určená je pre deti od 6 mesiacov. Každá kocka zaujme dieťatko pískaním, čo znamená že kocku musí jemne stlačiť a...

Kód: TD00517002
kocky moje prve zvierata (4)
€8,10

Obracaním a prezeraním mäkkej ľahučkej kocky môžu tie najmenšie deti rozoznávať prvé farby a nakreslené obrázky. 

Kód: TD00511005

Charakteristika

Mäkké kocky pre bábätká sú hračky v tvare kocky vyrobené z mäkkého a odolného materiálu, ktorá je netoxický a zdravotne nezávadný. Spravidla sú pestrofarebné a môžu mať rôzne textúry, vzory a funkcie, ako sú napríklad hrkajúce alebo pískacie zvuky, ktoré poskytujú zmyslovú stimuláciu.

Hračka rozvíja

  • Jemná motorika: Mäkké kocky podporujú rozvoj jemnej motoriky, pretože deti hračku uchopujú, dotýkajú sa jej a manipulujú s ňou. To zlepšuje ich zručnosť a koordináciu ruka-oko.
  • Senzorická stimulácia: Rôzne textúry, vzory a zvuky mäkkých kociek poskytujú zmyslovú stimuláciu, ktorá pomáha rozvíjať zmysly dieťaťa a podporuje jeho záujem a skúmanie.
  • Kognitívny rozvoj: Mäkké kocky prispievajú aj k rozvoju kognitívnych schopností, pretože deti skúmajú, spoznávajú a identifikujú rôzne farby, tvary a textúry.
  • Schopnosti riešiť problémy: Mäkké kocky predstavujú pre bábätká takisto výzvu, pretože vymýšľajú, ako kocky poskladať a poskladať na seba či do seba, čo napomáha rozvoju zručností pri riešení problémov.