Kolotoče nad postieľku

Otáčajúce sa hračky, zvieratká a ďalšie zavesené predmety kolotoča na postieľku deti zaujmú, jemná hudba upokojí a spoločne vytvoria pocit známeho a bezpečného prostredia. V prvých týždňoch a mesiacoch majú bábätká, čo objavovať. Kolotoč nad postieľku je skvelým nápadom na darček pre novorodenca alebo na krst. 

Najpredávanejšie

Little Dutch Drevený kolotoč Kvety a Motýle
Drevený kolotoč Kvety a Motýle
Naskladníme o 3 dni
Kód: 8700LD
 
€66,48
Little Dutch Drevený kolotoč Námornícky záliv
Drevený kolotoč Námornícky záliv
Naskladníme o 3 dni
Kód: 8600LD
 
€66,48
2 položiek celkom

Cena

6667
16667

Značky

Parametre kolotoča?

Zobrazených položiek: 2
Little Dutch Drevený kolotoč Kvety a Motýle
€66,48

Drevený kolotoč nad postieľku s melódiou uspávanky na upokojenie vášho bábätka pred spaním. Kolekcia Kvety a Motýle.

Kód: 8700LD
Little Dutch Drevený kolotoč Námornícky záliv
€66,48

Drevený hudobný kolotoč nad postieľku s melódiou uspávanky na upokojenie vášho bábätka pred spaním. Kolekcia Námornícky záliv

Kód: 8600LD

Charakteristika

Kolotoč nad postieľku je závesné zariadenie s farebnými predmetmi alebo hračkami, ktoré sa môžu pohybovať alebo otáčať. Kolotoč pre bábätko sa upevňuje na postieľku. Často je doplnený hudobným mechanizmom, ktorý hrá upokojujúcu melódiu. Kolotoče pre bábätká patria medzi prvé hračky pre najmenších.

Prínos hračky

Kolotoč pre bábätká prispieva k rozvoju novonarodených detí a najmenších bábätiek tým, že poskytuje vizuálnu a sluchovú stimuláciu, podporuje koordináciu ruka-oko, ako sa načahujú za visiacimi predmetmi a dáva podnety na rozvoj kognitívnych a percepčných schopností detí. Kolotoč nad postieľku tiež pomáha upokojiť dojčatá a pocit známeho a bezpečného prostredia podporí ich relaxáciu a spánok.