Plus-Plus Vlajky sveta 5+

Kód: PP3932

Podrobný popis

Stavebnica Plus-Plus Vlajky sveta 700 ks, 5+

Sada obsahuje 700 dielikov v rôznych farbách, 2 základné dosky a brožúrku s predlohami a šablónami pre vytvorenie vlajok rôznych krajín sveta vrátane slovenskej.

Či už ste skúsený staviteľ alebo začiatočník, táto kreatívna stavebnica jedinečným spôsobom spojí hru a vedomosti. Je čas objavovať, stavať a učiť sa s Plus-Plus! Naučte sa stavať ikonické vlajky, ako je brazílska, americká, japonská a mnohé ďalšie. Buďte kreatívni a vytvorte si vlastné verzie vlajok alebo ich nápadito kombinujte. 

Dieliky sú kompatibilné s inými stavebnicami Plus-Plus Mini a viete z nich postaviť čokoľvek. V tejto originálnej stavebnici je len jeden jednoduchý tvar a predsa ponúka nekonečné možnosti. Môžete z nej naležato vytvoriť 2D mozaiku alebo postaviť 3D model, ktorý môže mať vďaka unikátnemu dizajnu dokonca aj ohyby.

Hračka rozvíja

  • detskú kreativitu,
  • logické myslenie,
  • jemnú motoriku,
  • sústredenie
  • a trpezlivosť.

S Plus-Plus sú deti využívajú svoju predstavivosť a premýšľajú o tom, ako do seba veci zapadajú. Rozvíja logické myslenie, kreativitu a predstavivosť, a to všetko bez použitia obrazoviek.

Vlastnosti

Plus-Plus je možné umývať v práčke alebo umývačke riadu.
Neobsahuje BPA a ftaláty.

Veľkosť dielika: 2 x 1,3 cm.

Určené pre deti od 5 do 12 rokov.

Obsahuje:

Navrhnuté a vyrobené v Dánsku

Stavebnica Plus-Plus bola vyvinutá v Dánsku v osemdesiatych rokoch s myšlienkou, že pomocou jediného tvaru môžete vytvoriť čokoľvek, čo si len dokážete predstaviť, a to v 2D aj v 3D. A tak vznikla skutočne pokroková hračka, ktorá stimuluje jemnú motoriku, kreativitu, sústredenie a trpezlivosť!

Dodatočné parametre

Kategória: Plus-Plus
Hmotnosť: 0.57 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 5+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: plast
Motív: vlajky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Plus-Plus

Značka originálnej kreatívnej stavebnice Plus-Plus pre chlapcov a pre dievčatá, ktorá deťom umožňuje vytvoriť plošné mozaiky alebo 3D modely. Stavebnica Plus-Plus rozvíja jemnú motoriku, tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa, schopnosť sústredenia a trpezlivosť. Kvalita spracovanie kociek zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozoberanie. Vyrába sa v Dánsku.