Plus-Plus Skladanie podľa čísel Páv 800 ks, 7+

Kód: PP3931

Podrobný popis

Plus-Plus Skladanie podľa čísel Páv 800 ks, 7+

Vytvorte mozaiku krásneho farebného páva veľkých rozmerov pomocou priloženej šablóny tak, že priradíte zodpovedajúcu farbu k číslu. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani žehlenie. Jednotlivé dieliky skladačky do seba ľahko zapadajú a držia pokope. Po dokončení môžete dielo použiť ako dekoráciu do izby alebo dieliky použijete na ďalšiu tvorbu podľa vlastnej fantázie.

Plus-Plus Puzzle By Number® spája maľovanie podľa čísel so skladaním mozaiky do jedinečného kreatívneho zážitku. Nie je to len jednoduché zostavenie; je to aj fantastický spôsob, ako si zlepšiť koncentráciu, logické myslenie a jemnú motoriku. Bude sa vám páčiť sledovať, ako páv nadobúda tvar, keď budete puzzle skladať. Mozaikou si môžete ozdobiť váš domov alebo ho darujte ako jedinečný darček niekomu, na kom vám záleží.

Hračka rozvíja

  • stimuluje detskú kreativitu,
  • jemnú motoriku,
  • sústredenie
  • a trpezlivosť.

Táto kreatívna skladačka je fantastický spôsob, ako rozvíjať svoje schopnosti riešiť problémy, koncentráciu a jemnú motoriku.

Vlastnosti

Plus-Plus je možné umývať v práčke alebo umývačke riadu.
Neobsahuje BPA a ftaláty.

Určené pre deti od 7 do 12 rokov.

Veľkosť dielika: 2 x 1 cm.

Obsahuje 800 dielikov v 11 farbách.

Navrhnuté a vyrobené v Dánsku


Stavebnica Plus-Plus bola vyvinutá v Dánsku v osemdesiatych rokoch s myšlienkou, že pomocou jediného tvaru môžete vytvoriť čokoľvek, čo si len dokážete predstaviť, a to v 2D aj v 3D. A tak vznikla skutočne pokroková hračka, ktorá stimuluje jemnú motoriku, kreativitu, sústredenie a trpezlivosť!

Dodatočné parametre

Kategória: Plus-Plus
Hmotnosť: 0.57 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 7+
? Tradične pre: dievčatá
? Materiál: plast
? Druh stavebnice: kreatívna

Plus-Plus Skladanie podľa čísel Motýľ veľká mozaika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Plus-Plus

Značka originálnej kreatívnej stavebnice Plus-Plus pre chlapcov a pre dievčatá, ktorá deťom umožňuje vytvoriť plošné mozaiky alebo 3D modely. Stavebnica Plus-Plus rozvíja jemnú motoriku, tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa, schopnosť sústredenia a trpezlivosť. Kvalita spracovanie kociek zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozoberanie. Vyrába sa v Dánsku.