Kocky vo vozíku

Najpredávanejšie

Little Dutch Vozíček s kockami Blue Ocean
 
€56,21
1 položiek celkom

Cena

5657
15657

Značky

Zobrazených položiek: 1
Little Dutch Vozíček s kockami Blue Ocean
€56,21

Vozík, chodítko a stavebnica v jednom je hračka určená pre deti od 12 mesiacov. Vozík plný kociek zaručuje hodiny rozumného hrania.

Kód: 7021LD

Charakteristika

Drevený vozík s kockami je vyrobený z pevného dreva a je skvelý na usporiadanie a uloženie kociek, keď sa nepoužívajú. Vďaka kolieskam sa dá ľahko premiestňovať z jedného miesta na druhé. Vozíky na stavebnicové bloky sú obľúbené v triedach i domácnostiach s deťmi, pretože poskytujú pohodlný spôsob skladovania a prístupu k stavebným blokom a podporujú organizáciu a tvorivosť pri hre.

Prínosy

  • Organizácia a zmysel pre poriadok: Vozíky na kocky pomáhajú deťom udržiavať ich stavebné bloky usporiadané a na jednom mieste, čo im uľahčuje hľadanie a používanie kociek počas hry.
  • Rozvoj jemnej motoriky: pri hre deti s kockami manipulujú, čo pomáha rozvíjať ich jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka.
  • Kreativita: Vďaka ľahkému prístupu k stavebným blokom sa deti častejšie zapájajú do tvorivej hry, experimentujú s rôznymi tvarmi, farbami a veľkosťami blokov a vytvárajú jedinečné stavby.
  • Socializácia a spolupráca: Vozíky k kockami nabádajú deti, aby sa delili o svoje stavebnice a spolupracovali pri stavbe, čím podporujú socializáciu a schopnosť spolupráce.