Hračky pre deti 1-2 roky

Hračky pre deti od 1 roka sú veľmi dôležité, pretože v prvých rokoch života sa vyvíja mozog dieťaťa. Dieťa potrebuje vhodné primerané podnety pre rozvoj mozgu, zmyslov a kognitívnych schopností ako aj jemnej motoriky a fantázie.

V tejto kategórii nájdete správnu hračku pre ročné dieťa, či už je to dievčatko alebo chlapček, ktorá ich zaujme a pomôže im pri ich vývoji. Prečítajte si naše tipy v našom blogovom článku Tipy na hračky pre deti od 1 do 2 rokov.

Najpredávanejšie

drevená hračka krájanie ovocia a zeleniny (1)
 
€18,94
skladacia veža autá (8)
Veža s autami 12m+
Skladom
Kód: L10339
 
€19,42
viga drevená kniha abeceda (4)
Minikniha abeceda 12m+
Skladom
Kód: V50547
 
€8,14
small foot motoricka hracka husenica
 
€3,83
woopie elastická kocka senzorická zvieratká (1)
 
€18,24
stavebnica pre deti od 1 roku
Stavebnica Blok od 1 roka
Skladom
Kód: VS0305-2
 
€10,84
185 položiek celkom

Cena

375
1375

Značky

Motív

Zobrazených položiek: 185
adam toys skladacia veža líška (1)
Novinka
€9,53

Krásne farby a dizajn priťahujú pozornosť dieťaťa a vďaka použitiu rôznych materiálov si rozvíja zmyslové vnímanie. 

Kód: N2041
adam toys senzorické puzzle dotykové lesné zvieratá (3)
Novinka
€13,78

Vnútro každého otvoru puzzle je vystlané materiálom s textúrou alebo farbou podobnou srsti zvieraťa. Dieliky si hrubé, môžu sa napríklad aj obkresliť.

Kód: N4066
adam toys skladacia pyramída okrúhla (3)
Novinka
€13,82

Pyramída s edukačným charakterom je fantastická a nadčasová skladačka s veľmi peknými ilustráciami safari.

Kód: N2042
edukačná zmyslová veža (6)
Novinka
€11,32

Veža je dokonalým stimulátorom zraku, sluchu a hmatu, nakoľko každý blok je iný.  Vytvorenie stabilnej veže dá vášmu dieťaťu pocit úspechu.

Kód: KX4617
veľké vkladacie puzzle s úchytmi farma (1)
Novinka
€11,20

Puzzle s veľkorysými rozmermi obsahuje 19 dielikov s nádhernými obrázkami zvierat. Vďaka veľkým úchopom je vhodné od 12 mesiacov.

Kód: L20074
detský kovový xalofón a drevená zatĺkačka (4)
€21,97

Kombinácia xylofónu a zatĺkačky je skvelá hračka pre deti od 1 roka. Keď guľôčka prepadne otvorom, padá na xylofón a ten následne vydá zvuk.

Kód: L21021
drevená vkladačka domček so zvieratami z farmy (1)
Novinka
€21,89

Otváracie dvierka, odnímateľná strecha, pohyblivý mlyn, slniečko sa dá pretočiť na mesiačik, 8 drevených zvieratiek a 1 farebná dúha.

Kód: L10377
kovový vĺčik vesmír (1)
Novinka
€15,55

Vĺčik vďaka LED svetlu poskytne pri točení okrem bzučiaceho zvuku aj svetelné divadlo. Motivácia skúšať roztočiť vlka je obrovská.

Kód: G53800
skladacia veža autá (8)
Novinka
€19,42

Zaparkujte každé auto do svojej garáže, stohujte kocky na seba, vkladajte kocky do seba, alebo postavte ich vedľa seba a vytvorte cestu s mestom.

Kód: L10339
Bino Máša a medveď drevené kocky 9
Novinka
€9,56

Krásny motív známych animovaných postavičiek Máše a medveďa zaujme každé dieťa a kocky sa stanú neoddeliteľnou súčasťou ich hry a zábavy.

Kód: BI16117
woopie elastická kocka senzorická zvieratká (1)
Novinka
€18,24

Vďaka pružnej gumičke sa dajú vkladať a vyberať kocky z edukačnej kocky, čím sa podporuje zvedavosť. Kocky slúžia aj ako hrkálky, vydávajú zvuk. 

Kód: W44312
Drevené puzzle pre najmenších líška (1)
Novinka
€4,91
Kód: N4035
vzdelávacia hračka kamarát s knižkou (1)
€54

Veľké množstvo hier pre deti od 6 do 18 mesiacov vrátane 4 knižiek, plagátov, kartičiek, kartónových kociek a návodu ako s boxom pracovať.

Kód: 22806
Little Dutch 7000LD Autíčko chrobák pink NEW
€8,63

Prvé autíčko vášho dieťaťa ľahko uchopiteľné pre malé ručičky najmenších. Pevné drevo.

Kód: 7000LD
Adam Toys doska s aktivitami pre najmenších
Novinka
€24,70

Drevená tabuľa s atraktívnymi aktivitami pre batoľatá na precvičenie jemnej motoriky. Možnosť zavesiť na postielku.

Kód: N2018
Viga Drevené Montessori Puzzle pre najmenších 44608 Krava
€9,89

Pekná ilustrácia kravičky je pre deti motiváciou, aby poskladali celé puzzle. Skladanie podporuje učenie a vnímanie rôznych tvarov.

Kód: V44608
Viga Drevené Montessori Puzzle pre najmenších 44606 Medveď
€9,89

Pekná ilustrácia medveďa je pre deti motiváciou, aby poskladali celé puzzle. Skladanie podporuje učenie a vnímanie rôznych tvarov.

Kód: V44606
Viga Drevené Montessori Puzzle pre najmenších 44611 Pes
€9,89

Pekná ilustrácia psa je pre deti motiváciou, aby poskladali celé puzzle. Skladanie podporuje učenie a vnímanie rôznych tvarov.

Kód: V44611
Viga Drevené Montessori Puzzle pre najmenších 44609 Ovca
€9,89

Pekná ilustrácia ovečky je pre deti motiváciou, aby poskladali celé puzzle. Skladanie podporuje učenie a vnímanie rôznych tvarov.

Kód: V44609
melissa dough 10732 zvukove puzzle hudobne nastroje 2
Novinka
€16,28

Kvalitné drevené zvukové vkladacie puzzle s úchytkami. Dieliky s obrázkami hudobných nástrojov a s reálnymi zvukmi, ktoré vydávajú. Rozvíja jemnú...

Kód: MD10732
melissa dough 10727 zvukove puzzle zoo 1
Novinka
€16,28

Kvalitné zvukové vkladacie puzzle s úchytkami. Dieliky s obrázkami divých zvieratiek safari. Rozvíja jemnú motoriku, sluchové vnímanie.

Kód: MD10727
Little Dutch Motýľ drevený skladací
Novinka
€19,82

Originálna drevená nasúvacia skladačka pomáha rozvíjať jemnú motoriku dieťaťa a môže poslúžiť tiež ako krásna dekorácia v detskej izbe.

Kód: 7092LD
Little Dutch Kocky komín 10 ks Námornícky záliv
Novinka
€16,94

Veľké farebné stohovacie a vkladacie kocky z pevného kartónu, z ktorých sa dá postaviť vysoký komín alebo sa vkladajú do seba, poslúžia tiež ako edukačná...

Kód: 4768LD
Little Dutch Kocky komín 10 ks Kvety a motýle
Novinka
€16,94

Farebné kartónové kocky s krásnymi ilustráciami zo života na lúke. Nechajte vaše dieťa kocky skladať na seba do vysokej veže alebo vedľa seba podľa...

Kód: 4767LD
adam toys vkladacie puzzle viacvrstvové polárne zvieratá (1)
€10,30

Vďaka tomuto krásnemu päťvrstvovému puzzle deti trénujú logiku a triedenie. Tiež sa zoznámia s číslicami od 1 do 5. 

Kód: N2033
adam toys vkladacie puzzle s úchytmi polárne zvieratá (1)
€8,32

Puzzle z kolekcie polárnych zvierat sa radí medzi výnimočné, svojimi severskými farbami určite zaujme a očarí každé dieťa

Kód: N2031
adam toys kartónové kocky polárne zvieratá (6)
Novinka
€16,96

Kocky s drevenými figúrkami zvierat podporujú skoré počítanie od 1 do 7, učenie o polárnych zvieratkách, logiku a jemnú motoriku.

Kód: N2035
drevené obrázkové kocky arktické zvieratá (1)
€10,78

Drevené obrázkové kocky vynikajú vysokou kvalitou a krásnymi obrázkami.

Kód: N2032
Hore
Ďalšie produkty

Charakteristika

Vo veku 1 roka dieťaťa je dôležité, aby hračky poskytovali nielen zábavu, ale aj stimulovali rôzne aspekty detského vývoja. Vzdelávacie hračky pre deti od 1 roka sú navrhnuté s ohľadom na rôzne oblasti, ako je motorika, zmysly, kognitívne schopnosti a tvorivosť

Hľadáte edukačné hračky pre deti od 1 roka veku?

Vyberáme hračky, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre rozvoj detí vo veku od 1 roka a pomáhajú pri podpore ich motorických a kognitívnych schopností. Inšpirujte sa našimi tipmi v článku na našom blogu Tipy na hračky pre deti od 1 do 2 rokov, ako vybrať pre deti vo veku 1 roka hračku, ktorá ich osloví a podporí ich rast a rozvoj.

Naša ponuka

Pre ročné deti ponúkame široký výber hračiek na jemnú motoriku, ktoré pomáhajú pri rozvíjaní motorických schopností. Od pestrofarebných stavebníc až po skladačky s veľkými, jednoduchými dielikmi, naše hračky pomáhajú malým rúčkam a prstom trénovať jemnú motoriku a zlepšovať koordináciu oko-ruka.

Pre zlepšenie kognitívnych schopností ponúkame rôzne edukačné a vzdelávacie hračky, ktoré podporujú myslenie, rozpoznávanie farieb, tvarov a vzorov. Interaktívne edukačné hračky sú navrhnuté tak, aby deti vo veku 1 roka rozvíjali svoje logické myslenie, pamäť a schopnosť riešiť jednoduché úlohy.

Okrem toho sme vybrali hračky, ktoré podporujú zmysly detí primerane veku 1 - 2 roky. Hračky so zvukmi, farbami a textúrami pomáhajú rozvíjať sluch, zrak a hmat. Ročné deti sa môžu hrať s hračkami, ktoré vydávajú zvuky alebo hrajú melódie, čím sa učia rozpoznávať zvuky a rytmus.

Aby sme podporili tvorivosť vašich malých umelcov, ponúkame kreatívne hračky a stavebnice vhodné pre dieťa veku 1 rok. Maľovanie, kreslenie a stavanie pomáhajú ročným deťom vyjadrovať svoju predstavivosť a rozvíjať ich umelecké schopnosti.

Naša ponuka obsahuje hračky pre deti vo veku 1 roka, ktoré sú bezpečné a vhodné pre túto vekovú skupinu. Všetky ponúkané hračky sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, aby sme zaručili, že vaše deti majú bezstarostné a zdravé hranie. 

Preskúmajte našu ponuku hračiek od 1 roku, aby ste našli tú správnu hračku pre vaše dieťa:

Napríklad stavebnice, skladačky, didaktické hračky, edukačné hračky, hračky do vody, prevliekačky, bábiky. Stavebnice od 1 roka majú veľké dieliky, ktoré sú ideálne pre malú detskú rúčku. Didaktické hračky od 1 roka dávajú deťom nové poznatky, zručnosti. Prevliekačky a navliekačky od 1 roka sú dôležité na jemnú motoriku a skladačky od 1 roka majú pre deti nezastupiteľné miesto pri rozvoji fantázie, priestorovej orientácie a motoriky dieťaťa. Veľmi obľúbená hračka pre ročné dievčatká sú bábiky. Ponúkame krásne zvukové bábiky, ktoré vedia napodobniť plač dieťaťa a hovoriť "mama, papa" a vyzerajú ako živé. Nezastúpiteľné miesto pre deti od 1 roka majú motorické hračky. Patria sem motorické kocky, motorické labyrinty, nasadzovacie hračky na tyč, hračky na vhadzovanie a vkladanie a zatĺkačky

Pre deti 1 rok a staršie ponúkame vzdelávacie hračky, ktoré podporujú učenie a zábavu súčasne. Prechádzajte našou širokou ponukou a nájdite tie najlepšie hračky pre vaše dieťa od 1 roku veku. Sme presvedčení, že vzdelávacie hračky sú skvelým spôsobom, ako podporovať rozvoj detí od najútlejšieho veku.