Chytanie rybičiek

Magnetické chytanie rybičiek milujú všetky deti. Rybolov s magnetom a udicou rozvíja zručnosť, koncentráciu a trpezlivosť dieťaťa. Deti musia pochytať všetky ryby a vyhráva ten, kto ich ulovil najviac. Vynikajúca spoločenská hra pre malé deti. Magnetická rybačka sa zaraďuje medzi motorické hry, je v rôznych verziách. Pri niektorých treba poskladať puzzle, v iných prípadoch stačí pohádzať ryby do akvária.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Cena

725
1725

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Motív

Zobrazených položiek: 4
4983 HABA Moja prvá hra - Chytanie rybičiek
€25

Chytanie rybičiek je hra pre menšie deti od 2 rokov, určená pre 1 až 4 hráčov, rozvíja jemnú motoriku a trpezlivosť.

Kód: HB4983
chytanie rybiciek na hacik (1)
€13,75

Vynikajúca hra pre deti na sústredenie, trpezlivosť, zručnosť a koordináciu oko-ruka. Hráči si zrátajú počet alebo hodnotu ulovených rybiek. 

Kód: N4060
chytanie ryb
€16,75

Magnetické chytanie rýb je veľmi obľúbená detská hra. Z dreveného akvária môžu hráči vychytať 14 rôznych dielikov, Kto získa najviac bodov, vyhráva.

Kód: BJ787
magneticke ryby adamtoys (1) Kód: N4054

Charakteristika

Magnetická drevená hra na rybárčenie je obľúbený typ vzdelávacej hračky, ktorá zvyčajne pozostáva z drevenej dosky s vyrezanými rôznymi morskými živočíchmi alebo rybami a rybárskym prútom s magnetom namiesto háčika. Cieľom hry je použiť udicu na "chytanie" rýb či iných morských tvorov na hracej ploche.

Hračka rozvíja

Tento typ hračky môžete využiť ako pomôcku pri rozvíjaní rôznych zručnosti:

  • Jemná motoriku: Zručnosť a presnosť, ktoré sú potrebné na používanie magnetickej udice, môžu pomôcť zlepšiť jemnú motoriku detských rúk a prstov.
  • Koordinácia ruka-oko: Deti musia používať koordináciu ruka-oko, aby namierili udicu a "chytili" morské živočíchy na hracej ploche.
  • Rozvoj kognitívnych schopností: Hra môže pomôcť zlepšiť kognitívne schopnosti detí, ako napríklad riešenie problémov a pamäťové schopnosti, keď sa snažia zapamätať si, kde sa na hracej ploche nachádzajú rôzne morské živočíchy.
  • Rozvoj slovnej zásoby: Pri hre sa deti môžu naučiť o rôznych morských tvoroch a ich názvoch.
  • Hra s predstavivosťou: Hra môže podporiť predstavivosť a fantáziu, pretože deti sa môžu tváriť, že skutočne lovia ryby, a vymýšľať si príbehy o morských tvoroch, ktoré "ulovili".

Celkovo môže byť magnetická drevená hra na rybolov pre deti zábavnou a vzdelávacou pomôckou, ktorá môže pomôcť pri ich fyzickom, kognitívnom a fantazijnom rozvoji.