Magnetické rybičky s bodmi na opačnej strane 18m+

Kód: N4054

Podrobný popis

Magnetické rybičky s bodmi na opačnej strane 18m+

Kto uloví viac rýb? Alebo kto uloví viac bodov? Vzhľadom na to, že každá ryba má na chrbte iný počet bodiek a zodpovedajúcu číslicu, môže sa dieťa naučiť aj počítať. Rybárske prútiky sú dva, takže rybárska súťaž sa môže začať. Je to jednoduchá úloha chytiť niečo na magnet, ale vytiahnutie konkrétnej ryby nemusí byť také ľahké. Hra slúži aj na tréning motorických zručností. Kartónové balenie po otvorení funguje ako more, z ktorého sa lovia ryby. Hra je určená pre deti od 18 mesiacov.

Sada obsahuje:

10 farebných drevených rýb - každá je iná a každá na zadnej strane má iný počet bodov, 2 magnetické prútiky

Rozmery:

ryby: šírka od 3 do 4,5 cm, dĺžka od 6,5 do 10 cm
prúty: dĺžka 22cm, dĺžka šnúry 19cm
balenie: 28,5 x 17 x 3 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+
Motív: rybky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.