Magnetická rybačka 3+, veľké akvárium

Kód: BJ787

Podrobný popis

Magnetická rybačka 3+

Chytanie rýb je veľmi obľúbená hra u detí. Chytať ryby môžu hneď dvaja a z dreveného akvária môžu hráči vychytať 14 rôznych dielikov. Hráči môžu mať šťastie a chytiť truhlicu s pokladom, ale pozor na starý kufor. Ďalej si v akváriu pláva aj 6 farebných drevených rybičiek, 1 korytnačka, 1 morský koník, 1 krab, 1 chobotnica, 1 hviezdica a pozor aj na kotvu a na starú topánku. Aby bola väčšia zábava, môžete si dohodnúť pravidlá také, že si priradíte ku každej  rybičke niekoľko bodov. Kto získa najviac bodov vyhráva. Alebo môžete skúsiť chytať rybičky aj so zatvorenými očami.

Rybník sa musí poskladať, v balení je v rozloženej forme. Veľkosť rybníka je 28 x 28 cm, 2 udice.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
Motív: rybky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Detské hračky Bigjigs Toys - značka anglického výrobcu

Bigjigs Toys sa zrodili v roku 1985 v záhradnej kôlni Petra Irelanda v Kente v Anglicku, ktorý vo voľnom čase začal vyrábať drevené hračky. Priateľov a rodinu jeho drevené výtvory zaujali natoľko, že ho motivovali k ďalším výtvorom na komerčný predaj. Bigjigs Toys sa odvtedy enormne rozrástli, ale stále zostávajú rodinou firmou.

Bigjigs Toys sú predovšetkým drevené hračky pre chlapcov a dievčatá. Medzi najpopulárnejšie produkty patrí drevená modelová železnica a vláčikové dráhy. V našej ponuke nájdete tiež textilné bábiky Bigjigs.