Magnetická rybačka 3+, veľké akvárium

Kód: BJ787
Značka: Bigjigs Toys
€13,57
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetická rybačka 3+

Chytanie rýb je veľmi obľúbená hra u detí. Chytať ryby môžu hneď dvaja a z dreveného akvária môžu hráči vychytať 14 rôznych dielikov. Hráči môžu mať šťastie a chytiť truhlicu s pokladom, ale pozor na starý kufor. Ďalej si v akváriu pláva aj 6 farebných drevených rybičiek, 1 korytnačka, 1 morský koník, 1 krab, 1 chobotnica, 1 hviezdica a pozor aj na kotvu a na starú topánku. Aby bola väčšia zábava, môžete si dohodnúť pravidlá také, že si priradíte ku každej  rybičke niekoľko bodov. Kto získa najviac bodov vyhráva. Alebo môžete skúsiť chytať rybičky aj so zatvorenými očami.

Rybník sa musí poskladať, v balení je v rozloženej forme. Veľkosť rybníka je 28 x 28 cm, 2 udice.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bigjigs Toys sa zrodili v roku 1985 v záhradnej kôlni Petra Irelanda v Kente v Anglicku, ktorý vo voľnom čase začal vyrábať drevené hračky. Priateľov a rodinu jeho drevené výtvory zaujali natoľko, že ho motivovali k ďalším výtvorom na komerčný predaj. Bigjigs Toys sa odvtedy enormne rozrástli, ale stále zostávajú rodinou firmou.

Bigjigs Toys sú predovšetkým drevené hračky pre chlapcov a dievčatá. Medzi najpopulárnejšie produkty patrí drevená modelová železnica a vláčikové dráhy. V našej ponuke nájdete tiež textilné bábiky Bigjigs.