Krájacie hračky

Drevené potraviny na krájanie, s ktorými si deti vyskúšajú svoje zručnosti a potešia sa zo svojich úspechov. Drevené krájanie potraviny, s ktorým sa deti dokážu hrať nekonečne dlho a pritom napodobňujú svet dospelých. S hračkami na krájanie, alebo krájacími drevenými hračkami sa naučia rozpoznávať ovocie a zeleninu a navyše si možno takýmto spôsobom aj obľúbia ovocie a zeleninu. Ale tú naozajstnú. :)

Najpredávanejšie

krajanie drevenych potravin (1)
 
€18,94
Small foot Drevená pizza pec s príslušenstvom
 
€38,26
Little DutchKrájacie ovocie
Krájacie ovocie 2+
Skladom
Kód: 4485LD
 
€16,27
Little DutchKrájacia zelenina
Krájacia zelenina
Skladom
Kód: 4484LD
 
€16,27
4 položiek celkom

Cena

1639
11639

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Motív

Zobrazených položiek: 4
Small foot Drevená pizza pec s príslušenstvom
€38,26

Kreatívna detská drevená hračka so všetkým potrebným pre upečenie pizze. Podporuje detskú fantáziu a ich potrebu napodobňovať svet dospelých.

Kód: LE11204
Little DutchKrájacie ovocie
€16,27

Nádherná sada krájacieho ovocia sa bude vynímať v každej detskej kuchynke, alebo aj ako dekorácia do detskej izbičky. Toto drevené ovocie nám určite...

Kód: 4485LD
Little DutchKrájacia zelenina
€16,27

Nádherná sada zeleniny na krájanie sa bude vynímať v každej detskej kuchynke, alebo aj ako dekorácia do detskej izbičky. Táto drevená zelenina nám určite...

Kód: 4484LD
krajanie drevenych potravin (1)
€18,94

Veľká sada potravín na krájanie a hranie. Krájanie jedla je skvelá zábava ako cvičiť koordináciu oko-ruka a taktiež sa môže prispieť k podpore chuti do...

Kód: N4031

Charakteristika

Drevené potraviny na krájanie sú hračky vyrobené z dreva, ktoré sú určené malým deťom na precvičovanie jemnej motoriky a koordinácie oko-ruka pri krájaní potravín dreveným nožom prípadne nožnicami na hranie. Tieto hračky sa zvyčajne dodávajú v súprave, ktorá obsahuje rôzne druhy drevených potravín, napríklad ovocie, zeleninu, mäso a chlieb, spolu s doskou na krájanie a dreveným nožom. Drevené jedlo na krájanie je zábavnou a vzdelávacou hračkou pre deti, ktorá im pomáha rozvíjať dôležité zručnosti počas hry.

Hračka rozvíja

Hra s drevenými hračkami na krájanie potravín pomáha:

  • Zlepšiť koordináciu ruka-oko: Krájanie drevených potravín pomocou hračkárskeho noža alebo nožníc si vyžaduje, aby dieťa používalo koordináciu ruka-oko na presné ovládanie nástroja.
  • Rozvíjať jemnú motoriku: Krájanie drevených potravín pomáha posilňovať drobné svaly rúk a prstov, ktoré sú nevyhnutné pre budúce písanie a kreslenie.
  • Podporujte nápaditú hru: Deti môžu využiť svoju predstavivosť a tváriť sa, že varia a servírujú jedlo, čo môže pomôcť pri sociálnom a emocionálnom rozvoji.
  • Podporuje riešenie problémov: Deti budú musieť prísť na to, ako nakrájať drevené potraviny na rôzne tvary a veľkosti, čo môže pomôcť rozvíjať schopnosti riešiť problémy.