Krájacie hračky

Drevené potraviny na krájanie, s ktorými si deti vyskúšajú svoje zručnosti a potešia sa zo svojich úspechov. Drevené krájanie potraviny, s ktorým sa deti dokážu hrať nekonečne dlho a pritom napodobňujú svet dospelých. S hračkami na krájanie, alebo krájacími drevenými hračkami sa naučia rozpoznávať ovocie a zeleninu a navyše si možno takýmto spôsobom aj obľúbia ovocie a zeleninu. Ale tú naozajstnú. :)

Najpredávanejšie

drevená hračka krájanie ovocia a zeleniny (1)
 
€18,94
classic world zelenina na krajanie (1)
Puzzle zelenina na krájanie 18m+
Vypredané
Kód: CW5011
 
€18,79
classic world puzzle krajanie ovocia (4)
 
€18,79
Little DutchKrájacia zelenina
Krájacia zelenina
Skladom
Kód: 4484LD
 
€16,27
5 položiek celkom

Cena

1419
11419

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Motív

Zobrazených položiek: 5
91904 Woody Krájanie pre deti raňajková sada na podnose na suchý zips
Novinka
€14,86

Raňajková sada drevených potravín na suchý zips na podnose, ktoré je možné s pribaleným nožíkom ľahko "rozkrojiť".  

Kód: WD91904
classic world zelenina na krajanie (1)
€18,79

Dieťa sa naučí rozlišovať zeleninu a poznávať farby, krájacie puzzle je skvelý doplnok pre malých kuchárov.

Kód: CW5011
classic world puzzle krajanie ovocia (4)
€18,79

Hračka plní výchovnú funkciu, s krájacou hračkou ovocie sa deti  môžu hrať rolovú hru už od útleho veku.

Kód: CW5012
Little DutchKrájacia zelenina
€16,27

Nádherná sada zeleniny na krájanie sa bude vynímať v každej detskej kuchynke, alebo aj ako dekorácia do detskej izbičky. Táto drevená zelenina nám určite...

Kód: 4484LD
drevená hračka krájanie ovocia a zeleniny (1)
€18,94

Veľká drevená sada na krájanie s obsahom 5 kusov zeleniny a 5 kusov ovocia môže slúžiť aj ako motivácia k chuti do jedla.

Kód: N4030

Charakteristika

Drevené potraviny na krájanie sú hračky vyrobené z dreva, ktoré sú určené malým deťom na precvičovanie jemnej motoriky a koordinácie oko-ruka pri krájaní potravín dreveným nožom prípadne nožnicami na hranie. Tieto hračky sa zvyčajne dodávajú v súprave, ktorá obsahuje rôzne druhy drevených potravín, napríklad ovocie, zeleninu, mäso a chlieb, spolu s doskou na krájanie a dreveným nožom. Drevené jedlo na krájanie je zábavnou a vzdelávacou hračkou pre deti, ktorá im pomáha rozvíjať dôležité zručnosti počas hry.

Hračka rozvíja

Hra s drevenými hračkami na krájanie potravín pomáha:

  • Zlepšiť koordináciu ruka-oko: Krájanie drevených potravín pomocou hračkárskeho noža alebo nožníc si vyžaduje, aby dieťa používalo koordináciu ruka-oko na presné ovládanie nástroja.
  • Rozvíjať jemnú motoriku: Krájanie drevených potravín pomáha posilňovať drobné svaly rúk a prstov, ktoré sú nevyhnutné pre budúce písanie a kreslenie.
  • Podporujte nápaditú hru: Deti môžu využiť svoju predstavivosť a tváriť sa, že varia a servírujú jedlo, čo môže pomôcť pri sociálnom a emocionálnom rozvoji.
  • Podporuje riešenie problémov: Deti budú musieť prísť na to, ako nakrájať drevené potraviny na rôzne tvary a veľkosti, čo môže pomôcť rozvíjať schopnosti riešiť problémy.