Vkladacie puzzle viacvrstvové

Viacvrstvové puzzle je puzzle tvorené z viacerých vrstiev. Vrstvené puzzle je väčšinou drevené a táto hračka je veľkou výzvou pre deti. Poskladať viacvrstvové puzzle je náročnejšie, najprv treba roztriediť jednotlivé vrstvy a zorientovať sa v obrázkoch. Jednoduchšie puzzle s tvarmi je pre deti už od 2 rokov a vzdelávacie viacvrstvené puzzle - ako puzzle ľudké telo - sú určené pre deti od 3 rokov.

Najpredávanejšie

podporuje schopnosť priraďovania a kombinačné schopnosti detí
Vrstvené puzzle - od húseničky k motýľu, 3+
Naskladníme o 3 dni
Kód: GK57523
 
€11,21
Anatómia ľudského tela pre najmenších.
 
€9
vrstvene puzzle anatomia (1)
 
€18,10
viacvrstvove puzzle zaba4
Puzzle na doske Vývoj žaby 3+
Skladom
Kód: WD90078
 
€9
učenie farieb, pojmy čo je malý, väčší, najväčší
 
€9,42
pozorovacie schopnosti, logické, priestorové videnie
 
€9,42
7 položiek celkom

Cena

919
1919

Značky

Zobrazených položiek: 7
adam toys vkladacie puzzle viacvrstvové polárne zvieratá (1)
€10,30

Vďaka tomuto krásnemu päťvrstvovému puzzle deti trénujú logiku a triedenie. Tiež sa zoznámia s číslicami od 1 do 5. 

Kód: N2033
vrstvene puzzle anatomia (1)
€18,10

Drevené viacvrstvové edukačné puzzle je vkladacia skladačka, ktorá názorne a zjednodušene predstaví dieťaťu anatómiu ľudského tela. Verzia dievčatko.

Kód: LE5814
viacvrstvove puzzle zaba4
€9
Kód: WD90078
podporuje schopnosť priraďovania a kombinačné schopnosti detí
€11,21

Motýliky sú krásne, deti za nimi radi pobehujú a so zvedavosťou ich pozorujú. Toto vzdelávacie drevené puzzle deťom ukáže, ako sa z malého vajíčka na...

Kód: GK57523
učenie farieb, pojmy čo je malý, väčší, najväčší
€9,42

Zaujímavé drevené puzzle pre deti od 2 rokov. Je to hra s farbami, deti si rozvíjajú jemnú motoriku, logické a priestorové myslenie. Ryba žltá, zelená,...

Kód: GK57897
pozorovacie schopnosti, logické, priestorové videnie
€9,42

Zaujímavé drevené puzzle pre deti od 2 rokov. Je to hra s farbami, deti si rozvíjajú jemnú motoriku, logické a priestorové myslenie. Motýľ červený, zaním...

Kód: GK57899
Anatómia ľudského tela pre najmenších.
€9

Anatómia ľudského tela pre najmenších. Doska s popismi častí tela v slovenskej verzii.

Kód: WD91924

Charakteristika

Vkladacie viacvrstvové drevené puzzle pre deti je typ puzzle, ktorý je navrhnutý tak, aby pomáhal deťom rozvíjať ich kognitívne schopnosti a schopnosti riešiť problémy. Pozostáva z viacerých vrstiev drevených dielikov, ktoré sú narezané do rôznych tvarov a veľkostí a dajú sa vložiť do drevenej dosky. Každá vrstva skladačky má iný tvar alebo vzor a dieliky sa musia poskladať v správnom poradí, aby sa vytvoril kompletný obrázok.

Tieto skladačky môžu byť rôzne zložité a môžu sa pohybovať od jednoduchých dvojvrstvových skladačiek až po náročnejšie štvor- či päťvrstvové skladačky. Môžu byť skvelé pre deti všetkých vekových kategórií, pretože obtiažnosť sa dá prispôsobiť úrovni zručností dieťaťa.

Prínos hračky

Skladanie viacvrstvových drevených puzzle pomáha deťom rozvíjať ich schopnosti riešiť problémy, priestorové vnímanie a koordináciu ruka-oko. Tematicky zamerané edukačné puzzle sa dajú skvelo použiť ako didaktická pomôcka, keď chceme deti naučiť rôzne poznatky, napríklad o anatómii ľudského tela alebo o vývojových štádiách zvierat (puzzle vývoj sliepky, puzzle vývoj žaby).