4 položiek celkom

Cena

919
1919

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Tradične pre?

Materiál?

Motív

Kolekcia?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 4
legler 5842 puzzle anatomia tim c
€18,10

Viacvrstvové drevené puzzle anatómia ľudského tela prináša deťom poznatky ako vyzerá kostra, svaly, krvný obeh a vnútorné orgány.

Kód: LE5842
vrstvene puzzle anatomia (1)
€18,10

Drevené viacvrstvové edukačné puzzle je vkladacia skladačka, ktorá názorne a zjednodušene predstaví dieťaťu anatómiu ľudského tela. Verzia dievčatko.

Kód: LE5814
Anatómia ľudského tela pre najmenších.
€9,25

Anatómia ľudského tela pre najmenších. Slovenská verzia.

Kód: WD91921
Anatómia ľudského tela pre najmenších.
€9

Anatómia ľudského tela pre najmenších. Doska s popismi častí tela v slovenskej verzii.

Kód: WD91924

Charakteristika

Detské drevené vzdelávacie puzzle ľudské telo pomáha deťom spoznať a pomenovať rôzne časti ľudského tela. Skladá z drevenej dosky s vyrezanými dielikmi, ktoré predstavujú rôzne orgány, kosti a iné časti tela. 

Jednoduché puzzle pre malé deti sa zameriavajú na základné časti tela, ako je hlava, ruky a nohy. Zložitejšie puzzle pre staršie deti zahŕňajú kostrovú sústavu, tráviacu sústavu a iné vnútorné orgány a obsahujú aj popisy.

Viacvrstvové puzzle ľudské telo má niekoľko vrstiev, ktoré sa ukladajú na seba, v prípade ľudského tela tak sú spodné vrstvy kostra, potom vnútornosti a napokon vrstva svaly s kožou.

Prínosy hračky

Drevené edukačné puzzle ľudské telo pre deti rozvíja ich znalosti z anatómie a biológie, ako aj ich jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko a schopnosť riešiť problémy.