Milí priatelia rozumného hrania, v termíne od 19.2. do 23.2.2024 čerpáme dovolenku. Objednávky odosielame od 26.2.2024. Ďakujeme za porozumenie. Tím Rozumné hračky.sk

Vkladacie puzzle ľudské telo

Charakteristika

Detské drevené vzdelávacie puzzle ľudské telo pomáha deťom spoznať a pomenovať rôzne časti ľudského tela. Skladá z drevenej dosky s vyrezanými dielikmi, ktoré predstavujú rôzne orgány, kosti a iné časti tela. 

Jednoduché puzzle pre malé deti sa zameriavajú na základné časti tela, ako je hlava, ruky a nohy. Zložitejšie puzzle pre staršie deti zahŕňajú kostrovú sústavu, tráviacu sústavu a iné vnútorné orgány a obsahujú aj popisy.

Viacvrstvové puzzle ľudské telo má niekoľko vrstiev, ktoré sa ukladajú na seba, v prípade ľudského tela tak sú spodné vrstvy kostra, potom vnútornosti a napokon vrstva svaly s kožou.

Prínosy hračky

Drevené edukačné puzzle ľudské telo pre deti rozvíja ich znalosti z anatómie a biológie, ako aj ich jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko a schopnosť riešiť problémy.

3 položiek celkom

Cena

919
1919

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Tradične pre?

Materiál?

Motív

Kolekcia?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 3
vrstvene puzzle anatomia (1)
€18,10

Drevené viacvrstvové edukačné puzzle je vkladacia skladačka, ktorá názorne a zjednodušene predstaví dieťaťu anatómiu ľudského tela. Verzia dievčatko.

Kód: LE5814
Anatómia ľudského tela pre najmenších.
€9,25

Anatómia ľudského tela pre najmenších. Slovenská verzia.

Kód: WD91921
Anatómia ľudského tela pre najmenších.
€9

Anatómia ľudského tela pre najmenších. Doska s popismi častí tela v slovenskej verzii.

Kód: WD91924