Hračky pre deti 4-5 rokov

Vyberáme hračky pre 4-ročné deti, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali ich rozvoj a kreativitu. Máme hry a hračky, ktoré podnecujú ich logické myslenie, jemnú motoriku a predstavivosťV našej ponuke nájdete aj spoločenské hry pre deti do 4 rokov, ktoré zlepšujú ich komunikačné schopnosti a spoločenskú interakciu.

Najpredávanejšie

275 položiek celkom

Cena

2111
12111

Značky

Motív

Zobrazených položiek: 275
magnetická tabuľa labková patrola Paw patrol (1)
Novinka
€16,15

Obojstranná magnetická tabuľa s kriedou, fixkami a 90 magnetkami je skvelá hračka pre milovníkov Labkovej patroly.

Kód: 56330580
melissa doug magnetické obliekanie koník (1)
Novinka
€18,68

Doplnky a príslušenstvo zdobia tohto krásneho koňa - uzda, vrkôčiky, sedlo a dokonca aj žiarivé krídla.

Kód: MDS18591
Bino Máša a medveď, šatník - drevené obliekanie
€9,56

Puzzle na kreatívne kombinovanie rôznych kúskov oblečenia a doplnkov pre veselú Mášu a medveďa v drevenej krabičke.

Kód: BI16128
Little Dutch 120716LD Šnurovacie karty Námornícky záliv
€13,16

Veľké karty s milými obrázkami života na mori určite zaujmú vašich chlapcov a bude im potešením prevliekať. 

Kód: 120716LD
drevený kalendár slovenský jazyk
€17,88

Skvelá a kvalitná vzdelávacia pomôcka, ktorá napomáha pri rozpoznávaní hodín, dní, týždňov, mesiacov a ročných období. Výborne sa dá využiť pri...

Kód: F3508-S
Skladacie vajíčka tvary edukačná hračka 01
€14,78

Hra spočíva v spájaní polovíc podľa ukrytého tvaru a farby, aby ste vytvorili celé vajíčko. Skvelá edukačná skladačka, ktorá dieťa zabaví dlhé hodiny.

Kód: KX5966
Skladacie vajíčka čísla edukačná hračka 01
€14,78

Hra spočíva v spájaní polovíc so správnym tvarom a farbou čísel, aby ste vytvorili celé vajíčko. Skvelá edukačná hračka, ktorá dieťa zabaví dlhé...

Kód: KX5964
Albi Kúzelné čítanie interaktívna hovoriaca kniha Spievanky 2
€10,89

Spievanky 2 sú pokračovaním úspešného prvého vydania Spievanky 1 z edície Kúzelné čítanie. Interaktívna hovoriaca kniha je určená pre deti od 3 do 7 rokov.

Kód: A35813
Interaktívna autodráha Dinosaury stavebnica s dino autíčkami 1
€36,90

Dieťa samo vytvára trasy pre malé dino elektromobily, ktoré jazdia po nich samé. Veľa možností na zostavenie a smerovanie dráhy.

Kód: WT45128
magneticke obliekanie Julia md15164
€18,68

Nájdi pre figúrku Júliu správne oblečenie. Nech si magnetická bábika menom Júlia vyberie akékoľvek povolanie, vždy jej to pristane.

Kód: MD15164
drevené kocky tváre a emócie (1)
€12,97

Veľká výzva pre deti a celú rodinu. Kto bude rýchlejší? Naraz môžu hrať až štyria hráči.

Kód: IK5971
gulôčková mozaika montessori hračka (1)
€23,09

Jedinečná hračka skvelo zapadá do Montessori filozofie, ktorej cieľom je multidimenzionálne učenie dieťaťa.

Kód: IK5675
voltík školička 1 elektrická náučná hra pre predškolákov 01
€12,48

Edukačná hra učí deti predškolského veku všímať si vzťahy a logické súvislosti medzi obrázkami, porovnávať ich a správne ich k sebe priraďovať.

Kód: VOSKOL1
adam toys gulockova draha drevena pastelova (7)
€34,87

Pri zostavovaní rôznych mostov, tunelov a ciest, ktorými musia guľôčky prejsť, deti trénujú presnosť, stavebné zručnosti a predstavivosť.

Kód: N4017
559 quercetti 4168 tubation maze
€23,60

Vytvor si bludisko z priehľadných trubiek. Tubation Maze u detí stimuluje logické myslenie, kreativitu a rozvíja ich zručnosť. 

Kód: QE4168
Bino Skladačka s číslami, dážďovka
€10,60

Správne zostavená farebná dážďovka - puzzle - zobrazuje jednoduchú číselnú postupnosť do 10. Vyrobené z robustného, vysoko kvalitného dreva na dlhú...

Kód: BI88267
Bino 3D Puzzle, záchranné vozidlá
€6,60

Prvé farebné puzzle pre našich najmenších. Vďaka robustným dreveným dielikom sa puzzle ľahko uchopujú a používajú. S láskou navrhnutá skladačka hravou...

Kód: BI83418
Bino Magnetická tabuľa obojstranná
€23,96

Skladacia obojstranná detská tabuľa s množstvom príslušenstva umožňuje kreatívne a vzdelávacie využitie. Jedna strana je biela a magnetická a druhá je...

Kód: BI70604
Bino Skladacie kocky, profesie
€13,80

Krásna otočná skladačka s motívom profesií. Ľahko sa otáča a ponúka množstvo zábavných kombinácií.

Kód: BI70355
Bino Skladacie kocky, rodina
€13,80

Otáčajte a skladajte! Krásna otočná skladačka s rodinným motívom v troch veľkostiach. Mamička a otecko sú najväčšie a deti najmenšie. Babička a starý...

Kód: BI70354
820 quercetti puppets nuts bolts puppets
Novinka
€10,78

Pohyblivé postavičky - robot a astronaut - z nového radu PlayMontessori pomáhajú deťom od 4 do 7 rokov zábavným spôsobom rozvíjať ich poznávacie...

Kód: QE0614
817 quercetti lacing game lacing animals wheels
Novinka
€10,78

Šnurovacie zvieratká z nového radu Play Montessori pomáhajú deťom od 3 do 6 rokov unikátnym spôsobom rozvíjať ich poznávacie schopnosti a vizuomotorickú...

Kód: QE0612
lelin magnetická kniha doprava (2)
€15,96
Kód: L20229
guličková mozaika polárne zvieratá (2)
€16,96

Tréning pinzetového úchopu pri ukladaní guľôčok na podložku drevenou pinzetou. Obrázky severských zvierat dodávajú hračke výnimočnosť. 

Kód: N2034
Little Dutch Ponk mini drevený
€38,98

Prenosný detský ponk pre malých domácich majstrov v kvalitnom drevenom prevedení s náradím a ďalším príslušenstvom.

Kód: 7069LD
Little Dutch Kuchynka s mikrovlnkou mint
Kuchynka s mikrovlnkou mint
Naskladníme o 3 dni
€110,59

Krásna drevená kuchynka Little Dutch s príslušenstvom a doplnkami.

Kód: 7088LD
Little Dutch Pokladňa
€18,56

Drevená detská pokladňa je edukačná hračka skvelá na hranie rolových hier, ktoré sú dôležitou súčasťou detského vývoja.

Kód: 7082LD
Little Dutch Náradie v boxe
€21,53
Kód: 7078LD
Hore
Ďalšie produkty

Hračky pre deti od 4 rokov

Hračky vhodné pre deti vo veku 4 rokov by sa mali zameriavať na ich vývojové potreby a poskytovať príležitosti na učenie a skúmanieNaše hračky pre 4-ročné deti sú navrhnuté tak, aby podporovali ich rozvoj a kreativitu. Máme hry a hračky, ktoré rozvíjajú ich logické myslenie, jemnú motoriku a predstavivosť.

Pre chlapcov aj pre dievčatá vo veku 4 roky

Hľadáte hračku pre 4-ročného chlapčeka? Pre chlapcov vo veku 4 roky ponúkame špecializované hračky a hry, ktoré sa zameriavajú na ich záujmy a potreby zábavy chlapcov, pričom nezľavujú z požiadavky na potenciál pri vzdelávaní a podpore rozličných zručností.

Neviete čo kúpiť pre 4-ročné dievčatko? Pre dievčatá vo veku 4 roky máme prestrú ponuku hračiek, ktoré prispievajú rozvoju ich kreativity, fantázie a sociálnych interakcií. Od interaktívnych hračiek až po kreatívne hry, naše hračky sú vhodné pre 4-ročné dievča na rozvoj schopností a zábavné učenie.

Aké hračky sú vhodné pre 4-ročné deti?

V tomto veku môžeme deťom ponúknuť hračky zamerané na tréning jemnej motoriky ako napríklad detské mozaiky, trpezlivosť môžu trénovať so zažehľovacími korálkami alebo s magnetickými labyrintami. Veľmi obľúbené sú aj jednoduché stavebnice, s ktorými si rozvíjajú tvorivé a kombinačné schopnosti. Deti vo veku štyroch rokoch podporujeme v kreslení a maľovaní, kde s drevenými pečiatkami vytvárajú a vymaľovávajú rôzne obrázky. Slovnú zásobu im rozvíjame za pomoci magnetického divadla a s krásnymi plyšovými bábkami. V tomto veku sú veľmi dôležité triediace hračky, kde deti zatrieďujú podľa určitých pravidiel a teda sa vzájomne sa učia poriadku. 

Ďalšie tipy na hračky, ktoré sú vo všeobecnosti vhodné pre vek 4 roky:

  • Stavebnice: Pri hre so stavebnicou si 4-ročné deti zlepšujú jemnú motoriku, priestorové povedomie a kreativitu. Môžu stavať rôzne konštrukcie podľa svojej fantázie a získať skúsenosti s ich rovnováhou a stabilitou.
  • Detské puzzle: Vekovo primerané puzzle pomáha zlepšiť schopnosti pri riešení problémov, koordináciu ruka-oko a rozpoznávanie tvarov u detí vo veku 4 rokov.
  • Kreatívne a výtvarné potreby: Kreatívne výtvarné činnosti podporujú predstavivosť a sebavyjadrenie štvorročných detí. Tvorivé a výtvarné hračky umožňujú deťom vyjadriť svoju kreativitu a zlepšiť zručnosť rúk.
  • Súpravy na hranie: Hračky ako lekárske súpravydetské kuchynky alebo sady náradia pre chlapcov podporujú predstavivosť a pomáhajú 4 ročným deťom  pri hre na role a povolania rozvíjať sociálne zručnosti, tvorivosť a schopnosť riešiť problémy.
  • Spoločenské hry: Deti od 4 rokov čím ďalej, tým viac uprednostňujú hru s ostatnými deťmi. Jednoduché stolové hry s pravidlami primeranými veku dieťaťa podporujú určovanie ťahov vopred, počítanie a strategické myslenie. Podporujú tiež sociálnu interakciu a spoluprácu. V neposlednom rade sa deti učia férovej hre, dodržiavať pravidlá a tiež prehrávať.
  • Hudobné nástroje: Deťom od 4 rokov základné hudobné nástroje, ako napríklad bubon alebo xylofón, môžu priblížiť rytmus a melódiu.
  • Outdoorové hračky: Odrážadlá, gumy na skákanie, švihadlá či lopty podporujú fyzickú aktivitu, rozvoj hrubej motoriky a koordináciu pohybu.
  • Vzdelávacie hračky: Hračky zamerané na čísla, písmená, tvary a farby podnecujú rané učenie a kognitívny rozvoj detí od 4 rokov.

Nezabúdajte, že každé dieťa je jedinečné a jeho záujmy a schopnosti sa môžu líšiť. Pri výbere hračiek pre 4-ročné deti je nevyhnutné zohľadniť ich individuálne preferencie a vývojové štádium.