Knihy pre bábätká

Textilná knižka pre najmenších je často plná prekvapení a podnetov. Početné interaktívne prvky ako nerozbitné zrkadielko, šušťanie stránok, farebné šnúrky poskytnú deťom zábavu a stimulujú jeho rozvoj a povzbudia záujem o svet okolo seba.

 

Najpredávanejšie

kniha pre bábätká moje prvé zvieratá (2)
Kniha pre bábätká pískacia 0+
Naskladníme o 3 dni
Kód: 00511002
 
€4,73
textilna kniha modra (1)
 
€10,90
4 položiek celkom

Cena

415
1415

Značky

Zobrazených položiek: 4
kniha pre bábätká moje prvé zvieratá (2)
€4,73

Klasická pískacia knižka pre deti od narodenia, neobsahuje ftaláty. 

Kód: 00511002
little dutch plysova knizka pre chlapcov (1)
€14,98

Knižka upúta šuštiacimi a pískacími stránkami, rôznorodými textúrami alebo kormidlom s bezpečným zrkadlom. Rozvíja zmysly dieťaťa.

Kód: 8619LD
textilna kniha modra (1)
€10,90

Textilná kniha pre najmenšie deti už od narodenia. Kniha stimuluje zmysly dieťaťa od prvých dní, rozvíja jemnú motoriku, rozvíja zmysly zrak, sluch a dotyk.

Kód: M743
textilna kniha cervena (1)
€10,90

Textilná kniha pre najmenšie deti už od narodenia. Kniha stimuluje zmysly dieťaťa od prvých dní, rozvíja jemnú motoriku, rozvíja zmysly zrak,...

Kód: M943

Charakteristika

Textilné knižky pre bábätká sú knižky vyrobené z mäkkých a farebných látok s rôznymi textúrami a tvarmi, ktoré sú ideálne pre malé rúčky na skúmanie. Tieto knižky sú navrhnuté tak, aby stimulovali hmat dieťaťa a pomáhali rozvíjať jeho motorické schopnosti. Je tiež dobré vybrať knihu s jasnými a pútavými motívmi, ktoré upútajú pozornosť dieťaťa. Niektoré knižky pre bábätká môžu mať aj špeciálne prvky, ako sú textúry, pokrčené stránky alebo jemné pískanie, ktoré môžu poskytnúť ďalšiu zmyslovú stimuláciu a upútať pozornosť dieťaťa. Dobrá textilná knižka pre najmenších je vyrobená z kvalitných, netoxických materiálov a ľahko sa čistí.

Hračka rozvíja

Textilné knižky pre bábätká možno použiť rôznymi spôsobmi na podporu ich vývoja. Môžu sa napríklad používať na podporu rozvoja jemnej motoriky bábätiek tým, že ich povzbudia k uchopeniu, dotyku a manipulácii so stránkami. Môžu sa používať aj na rozvoj raných jazykových schopností, pretože bábätká sa prostredníctvom obrázkov a opisov v knihe učia názvy predmetov a zvierat.