Milí priatelia rozumného hrania, v termíne od 19.2. do 23.2.2024 čerpáme dovolenku. Objednávky odosielame od 26.2.2024. Ďakujeme za porozumenie. Tím Rozumné hračky.sk

Magnetické stavebnice MAGNA-TILES®

MAGNA-TILES® je obľúbená kvalitná magnetická stavebnica určená pre deti od 3 rokov na podporu kreativity, priestorového myslenia a rozvoja jemnej motoriky. Je to tiež praktický spôsob skúmania sveta geometrie, magnetizmu a technickej konštrukcie.

Najpredávanejšie

10 položiek celkom

Cena

36160
136160

Značky

Zobrazených položiek: 10
Magna-Tiles Magnetická stavebnica Downhill Duo 40 dielov
€76,99
Kód: MT-23840
Magna Tiles Magnetická stavebnica Qubix 29 dielov 3 Kód: MT-18029
Magna-Tiles Magnetická stavebnica Farm 25 dielov
€51,50

Malé ruky detí si užijú starostlivosť o domáce zvieratá z farmy.

Kód: MT-22125
Magna-Tiles Magnetická stavebnica Forest 25 dielov
€51,50

Preskúmajte úžasnú divočinu so štyrmi lesnými zvieracími priateľmi.

Kód: MT-22225
Magna-Tiles Magnetická stavebnica Builder 32 dielov
€64,50

Sada pre malých kreatívnych staviteľov so strojmi zo stavby.

Kód: MT-21632
Magna-Tiles Magnetická stavebnica Safari 25 dielov Kód: MT-20925
Magna-Tiles Magnetická stavebnica House 28 dielov Kód: MT-18332
Magna-Tiles Magnetická stavebnica Metropolis 110 dielov Kód: MT-20110
Magna-Tiles Magnetická stavebnica 32 dielov Kód: MT-02132
Magna-Tiles Magneticka stavebnica 100 dielov Kód: MT-04300

MAGNA-TILES® sú obľúbené magnetické stavebnice určené pre deti na podporu kreativity, priestorového myslenia a rozvoja jemnej motoriky. Tieto sady pozostávajú z farebných dlaždíc geometrických tvarov s magnetmi po okrajoch, ktoré sa ľahko spájajú a vytvárajú 3D štruktúry, ploché vzory alebo čokoľvek, čo dokáže predstavivosť vyčarovať. Stavebnice MAGNA-TILES® sú široko používané v domácnostiach a školách na vzdelávacie hry a ponúkajú praktický spôsob skúmania pojmov geometrie, magnetizmu a technickej konštrukcie. MAGNA-TILES® sú známe svojou trvanlivosťou a schopnosťou poskytnúť hodiny otvorenej hry, vďaka čomu sú obľúbené medzi rodičmi, pedagógmi aj deťmi.

Charakteristika

  • Magnetická: Magnety sú vybrané s ohľadom na deti, takže sa dajú ľahko rozpojiť a spojiť bez frustrácie.
  • Kompatibilita: Kompatibilné so všetkými súpravami MAGNA-TILES®.
  • Bezpečnosť: Všetky diely MAGNA-TILES® sú vyrobené tak, aby vydržali mnoho hodín hrania. Charakteristická mriežka v konštrukcii dielikov zabraňuje praskaniu a magnety sú bezpečne upevnené nitmi. 
  • Trvácnosť: Dieliky sú tiež dostatočne odolné, aby vydržali roky nápaditej tvorivosti, či už sa deti hrajú vo vnútri alebo vonku. Dieliky stavebnice sú priesvitné so živými farbami z netoxických farbív, ktoré časom nevyblednú ani sa nezahmlia. Sú odolné voči poškriabaniu a preliačinám. 
  • Výnimočná kvalita: Vyrobené len z kvalitných materiálov, bez akýchkoľvek škodlivých látok. Dieliky MAGNA-TILES® sú vyrobené z potravinárskeho, netoxického a vysoko priehľadného plastu MABS, ktorý neobsahuje BPA, ftaláty a latex. 

Magnetická stavebnica MAGNA-TILES®  je vytvorená podľa vízie japonského profesora matematiky. S touto stavebnicou jednoducho postavíte úžasné 3D stavby počnúc pyramídami, domčekmi, garážami až po vysoké veže.