Magna-Tiles Magnetická stavebnica Dino World 40 dielov

Kód: MT-22840

Podrobný popis

MAGNA-TILES® Sada Svet dinosaurov 40 dielov, 3+

Vulkanické výbuchy, roztavená láva a veľké dinosaury sú na scéne! Dokopy má set 40 dielov. Nájdete tu 4 dinosaury: Pteranodona, T-Rexa, Stegosaurusa a Velociraptora. Každý dinosaurus má pohyblivé časti, vďaka ktorým je skvelý k mnohým hrám. Scénu ako z Jurského sveta vytvoríte z dielikov s rôznymi prehistorickými motívmi. 

Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň. Úžasná 32 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Dino World, ktorá doslova detičky pohltí do hry. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať samé alebo s kamarátmi, či rodičmi. Neexistuje žiadna hranica pre detskú kreativitu. Vymýšľajte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Originálna 3D priehľadná stavebnica napĺňa detské sny.

Charakteristika

Sada Svet dinosaurov je magnetická stavebnica s 40 dielmi navrhnutá, aby priniesla hodiny zábavy bez obrazovky a veľa možností tvorivej  hry. Táto súprava obsahuje štyri veľkorozmerné magnetické dinosaury, ktoré sa v iných sadách nenachádzajú a na vytvorenie prehistorického sveta rôzne pestrofarebné dlaždicové diely so sopečnými motívmi. 
Figúrky dinosaurov sa líšia veľkosťou (cca 7,5 - 15 cm) a všetky majú pohyblivé časti, ktoré sú pripravené na akciu a imaginárnu hru.

 • Magnety sú vybrané s ohľadom na deti, takže sa dajú ľahko rozpojiť a spojiť bez frustrácie.
 • Kompatibilita: Kompatibilné so všetkými súpravami MAGNA-TILES®.
 • Bezpečnosť: Všetky diely MAGNA-TILES® sú vyrobené tak, aby vydržali mnoho hodín hrania. Charakteristická mriežka v konštrukcii dielikov zabraňuje praskaniu a magnety sú bezpečne upevnené nitmi. 
 • Trvácnosť: Dieliky sú tiež dostatočne odolné, aby vydržali roky nápaditej tvorivosti, či už sa deti hrajú vo vnútri alebo vonku. Dieliky stavebnice sú priesvitné so živými farbami z netoxických farbív, ktoré časom nevyblednú ani sa nezahmlia. Sú odolné voči poškriabaniu a preliačinám. 
 • Výnimočná kvalita: Vyrobené len z kvalitných materiálov, bez akýchkoľvek škodlivých látok. Dieliky MAGNA-TILES® sú vyrobené z potravinárskeho, netoxického a vysoko priehľadného plastu MABS, ktorý neobsahuje BPA, ftaláty a latex. 

Obsahuje:

 • 4 magnetické figúrky dinosaurov: Pteranodon, T-Rex, Stegosaurus a Velociraptor.
 • 24 štvorcov
 • 6 pravouhlých trojuholníkov
 • 1 obdĺžnik
 • 1 veľký obdĺžnik
 • 4 štvrťkruhy

Hračka rozvíja

 • Stavebnica zlepšuje priestorovú predstavivosť a jemnú motoriku.
 • Sada pomáha rozvíjať matematické, prírodovedné, priestorové a hmatové schopnosti.
 • Hra podporuje deti v tímovej práci a schopnosti riešenia problémov.
 • Hračka podnecuje imaginatívnu hru a detskú kreativitu. 

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické stavebnice MAGNA-TILES®
Hmotnosť: 1.5 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: plast, magnet
Motív: dinosaury
? Druh stavebnice: kreatívna
Dimensions: 32cm X 6.35cm X 30.48cm

Magna-Tiles Magnetická stavebnica Dino World - Svet dinosaurov 40 dielov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Magna-Tiles logo

História MAGNA-TILES siaha do roku 1997, stavebnica bola vytvorená podľa vízie japonského profesora matematiky. Neskôr stali sa najznámejšou americkou značkou magnetických stavebníc a rozšírili sa do celého sveta. Sú obľúbené pre podporu kreativity a učenia detí.

Tieto sady pozostávajú z farebných dlaždíc geometrických tvarov s magnetmi po okrajoch, ktoré sa ľahko spájajú a vytvárajú tak 3D štruktúry, ploché vzory alebo čokoľvek, čo dokáže predstavivosť vyčarovať.