Guľôčková dráha drevená pastelová 4+

Kód: N4017

Podrobný popis

Guľôčková dráha drevená pastelová 4+

Z tejto 47- dielnej guľôčkovej dráhy v krásnych pastelových a prírodných farbách je možné zostaviť mnoho rôznych mostov, tunelov a ciest, ktorými musia guľôčky prejsť. Deti sa tak učia venovať pozornosť presnosti, vyváženosti a citu. A nakoniec s radosťou budú sledovať, ako sa guľôčky rútia zhora nadol.  

Z dráhy sa dá vytvoriť mnoho designov, všetko záleží na kreativite dieťaťa. 

Charakteristika: 

  • 47 drevených dielov
  • 6 guľôčok
  • určené pre deti od 4 rokov

Hračka rozvíja:

  • stavebné zručnosti dieťaťa
  • fantáziu
  • predstavivosť
  • motorické schopnosti

Rozmer balenia: 39 x 27 x 6cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Guľôčková dráha
? Odporúčaný minimálny vek: 4+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: drevo
? Oblasť využitia: materské škôlky
? Druh stavebnice: konštrukčná

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
CH Avatar autora | 10.8.2023
Táto guľôčková dráha je taká priemerná, tie spoje sa strašne hibu už pri minimálnom pohybe, guľôčky sa v dierach zasekávajú, lebo dierky nie sú všetky hladké. Dcéra sa s tým síce zahrala, ale neohúrilo ju to veľmi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.