Drevené vyrezávané puzzle

Moderné drevené puzzle s vyrezávanými motívmi. Nádherné puzzle, ktoré nemá zarovnané dieliky, na aké sme všetci zvyknutí, ale každý dielik je iný. Preto je toto puzzle trochu náročnejšie a je výzvou nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Puzzle je veľmi pekne spracované a kvalitne vyrezané, aby dieliky do seba ľahko zapadali.

Najpredávanejšie

drevene puzzle jednorozec (2)
 
€22,50
drevene puzzle zvierata v lese (1)
 
€22,50
drevene puzzle morske zvierata (2)
 
€22,50
drevene puzzle polarne zvierata (2)
 
€22,50
drevene puzzle savana (1)
Drevené puzzle Savana 4+
Skladom
Kód: L2282
 
€22,50
5 položiek celkom

Cena

2223
12223

Značky

Zobrazených položiek: 5
drevene puzzle morske zvierata (2)
€22,50

Očarujúce puzzle zobrazujúce morský svet. Vo veľkej korytnačke sa nachádza 12 vyrezaných morských zvierat, ktoré majú aj svoj stojan na vystavenie.

Kód: L2279
drevene puzzle polarne zvierata (2)
€22,50

Očarujúce drevené puzzle s vyrezanými drevenými dielikmi polárnych zvierat. Okrem skladania puzzle vystavte na podstavec aj 12 polárnych zvierat.

Kód: L2423
drevene puzzle jednorozec (2)
€22,50

Výnimočné puzzle s krásnym motívom urobí radosť každej malej slečne. Okrem jednorožca sa v puzzle skrýva vyrezaných 12 čarovných bytostí.

Kód: L2281
drevene puzzle savana (1)
€22,50

Netradičné drevené puzzle s vyrezanými dvanástimi zvieratkami z prostredia savany. Deti popri skladaní puzzle spoznajú aj život na savane.

Kód: L2282
drevene puzzle zvierata v lese (1)
€22,50

Moderné drevené puzzle, v ktorom má každý dielik iný tvar. Preto je toto puzzle výzvou nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Pekný darček pre 4 ročné deti.

Kód: L2280

Charakteristika

Drevené vyrezávané puzzle je typ puzzle z dreva, ktoré pozostáva z niekoľkých do seba zapadajúcich dielov. Dieliky sú vyrezávané a tvarované tak, aby do seba zapadali podľa určitého vzoru alebo dizajnu. Cieľom skladačky je rozobrať jednotlivé diely a potom ich opäť poskladať tak, aby vytvorili pôvodný vzor. Drevené vyrezávané puzzle môžu mať rôzne tvary, veľkosti a úrovne obtiažnosti, takže sú vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií a úrovní zručností.

Hračka rozvíja

Tieto puzzle sa môžu používať na rozvoj jemnej motoriky, koordinácie ruka-oko, priestorového vnímania a schopnosti riešiť problémy. Môžu byť tiež zábavnou a rozvíjajúcou aktivitou pre rodiny a jednotlivcov, pretože poskytujú skvelú príležitosť na kvalitne strávený čas a mentálnu stimuláciu.