Drevené vyrezávané puzzle

Moderné drevené puzzle s vyrezávanými motívmi. Nádherné puzzle, ktoré nemá zarovnané dieliky, na aké sme všetci zvyknutí, ale každý dielik je iný. Preto je toto puzzle trochu náročnejšie a je výzvou nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Puzzle je veľmi pekne spracované a kvalitne vyrezané, aby dieliky do seba ľahko zapadali.

Najpredávanejšie

drevene puzzle jednorozec (2)
 
€23,50
drevene puzzle polarne zvierata (2)
 
€23,50
drevene puzzle savana (1)
Drevené puzzle Savana 4+
Skladom
Kód: L2282
 
€23,50
3 položiek celkom

Cena

2324
12324

Značky

Zobrazených položiek: 3
drevene puzzle polarne zvierata (2)
€23,50

Očarujúce drevené puzzle s vyrezanými drevenými dielikmi polárnych zvierat. Okrem skladania puzzle vystavte na podstavec aj 12 polárnych zvierat.

Kód: L2423
drevene puzzle jednorozec (2)
€23,50

Výnimočné puzzle s krásnym motívom urobí radosť každej malej slečne. Okrem jednorožca sa v puzzle skrýva vyrezaných 12 čarovných bytostí.

Kód: L2281
drevene puzzle savana (1)
€23,50

Netradičné drevené puzzle s vyrezanými dvanástimi zvieratkami z prostredia savany. Deti popri skladaní puzzle spoznajú aj život na savane.

Kód: L2282

Charakteristika

Drevené vyrezávané puzzle je typ puzzle z dreva, ktoré pozostáva z niekoľkých do seba zapadajúcich dielov. Dieliky sú vyrezávané a tvarované tak, aby do seba zapadali podľa určitého vzoru alebo dizajnu. Cieľom skladačky je rozobrať jednotlivé diely a potom ich opäť poskladať tak, aby vytvorili pôvodný vzor. Drevené vyrezávané puzzle môžu mať rôzne tvary, veľkosti a úrovne obtiažnosti, takže sú vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií a úrovní zručností.

Hračka rozvíja

Tieto puzzle sa môžu používať na rozvoj jemnej motoriky, koordinácie ruka-oko, priestorového vnímania a schopnosti riešiť problémy. Môžu byť tiež zábavnou a rozvíjajúcou aktivitou pre rodiny a jednotlivcov, pretože poskytujú skvelú príležitosť na kvalitne strávený čas a mentálnu stimuláciu.