SEVA Rodina - Bývame

Kód: V0301-27.02

Podrobný popis

Stavebnica SEVA RODINA - Bývame obsahuje 564 dielikov, z ktorých je možné vytvoriť krásne bývanie pre figúrky "Seváčiky" (2 ks v balení), alebo pre vlastné bábiky. Deti si zostavia napríklad kuchyňu, spálňu, obývačku alebo kočiarik a hrajú sa na rodinu vo vytvorenej izbičke.

Stavebnica pre deti, ktorá podporuje deti v rozvoji vlastnej kreativity a fantázie. Túžba stať sa niekým a napodobňovanie je jednou z dôležitých etáp v detskom vývoji. Deti rady napodobňujú dospelých a život z reálneho sveta prenesú do svojho vlastného sveta fantázie, kde žije a býva jedna skvelá rodina...

Vyrobené z kvalitných plastov. Tradičný český výrobca

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice Seva
? Odporúčaný minimálny vek: 4+
? Tradične pre: dievčatá
? Materiál: plast
? Oblasť využitia: materské škôlky, školy a školské družiny
? Druh stavebnice: konštrukčná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Tradičný český výrobca kvalitných plastových hier, hračiek a stavebníc ako sú SEVA - čekoslovenská legenda medzi stavebnicami, stavebnce BLOK pre deti od 1 roka, Monti System, univerzálne 2D i 3D stavebnice SEKO, stavebnice-mozaiky Mosaic Color a Mosaic Maxi, Disco stavebnice pre najmenších, Hugo, Grafo, Magic Ball.

Výroba fungovala dlhodobo pod značkou Vista. V r. 2017 sa divízia hračiek premenovala na SEVA práve podľa značky legendárnej stavebnice.