Elektronické stavebnice

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

3335
13335

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Druh stavebnice?

Zobrazených položiek: 2
rýchle a jednoduché spájanie obvodov podľa návodu
€33,94

Moderná a vzdelávacia elektronická hračka pre chlapcov a pre dievčatá, kde s manuálom vedia zostrojiť až 100 rôznych obvodov.

Kód: BF100
elektronicka stavebnica voltik 2 02
€34,26

Elektronická stavebnica VOLTÍK II. je elektronické laboratórium, ktoré vám otvorí dokorán dvere do pestrého sveta hobby elektroniky.

Kód: TDP0918

Elektronické stavebnice sú obľúbené hračky pre chlapcov, ale aj pre dievčatá. Elektronické stavebnice sú moderné hračky, ktoré učia základy elektroniky. Vnoriť sa do sveta elektroniky je pre deti fascinujúce, svet káblikov je pre nich očarujúci. Elektronické vzdelávacie hračky sú v dnešnom svete stále obľúbenejšie.

Obsahujú sety súčiastok, z ktorých deti podľa priloženého návodu vyrobia jednoduché elektronické obvody, napr. zvonček, rádio či telegraf. Jednotlivé diely sa spájajú "nacvaknutím" pomocou patentiek. Hodia sa pre zvedavé deti približne od 8 rokov. Detské elektronické stavebnice urobia radosť každému bádateľovi a to nielen malému. Sú tiež skvelé pre spoločné strávené chvíle nadšeného ocka a jeho zvedavého chlapca či dievčaťa.