Kočíky pre bábiky

Ak už vaše dieťa má bábiky alebo plyšové zvieratká, s ktorými sa rado hrá, kočík pre bábiku bude skvelým doplnkom k jeho hre.

Najpredávanejšie

little dutch kocik pre babiky (1)
 
€41,42
kocik buggy sport (2)
Kočík Buggy Sport 3+
Skladom
Kód: TD50000104
 
€11,48
2 položiek celkom

Cena

1142
11142

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Materiál?

Zobrazených položiek: 2
little dutch kocik pre babiky (1)
€41,42

Tento výnimočný kočík pre bábiky si dievčatá určite zamilujú. Kočík má moderný a čistý dizajn, drevená konštrukcia je v nádhernej staroružovej farbe. 

Kód: 7064LD
kocik buggy sport (2)
Novinka
€11,48

Klasický plastový kočík, ktorý sa pre svoju ľahkosť dobre ovláda, je veľmi obľúbený a vďaka materiálu ľahko umývateľný.

Kód: TD50000104

Charakteristika

Detský kočík pre bábiky je miniatúrna verzia bežného kočíka, ktorá je určená na hru detí s bábikami alebo plyšovými zvieratkami. Umožňuje deťom vziať svoje bábiky na prechádzku alebo výlet, rovnako ako by to urobili rodičia so skutočným dieťaťom.

Ponúkame rôzne typy kočíkov pre bábiky, každý s inými funkciami a dizajnom - hlboký, golfový, športový i 2v1. Podľa materiálu konštrukcie kovovéplastové i drevené kočiariky pre bábiky. Na výber máte ako luxusné kočiariky tak i lacné kočíky pre bábiky.

Pri výbere kočíka pre bábiku vášho dieťaťa zvážte preferencie a potreby vášho dieťaťa, ako aj odolnosť, bezpečnostné prvky a celkový dizajn kočíka. Kočík pre bábiky je vhodný nielen pre dievčatá ale má prínosy chlapcov v určitom veku. Niektoré kočíky pre bábiky sú už pre deti od 12 prípadne 18 mesiacov.

Prínosy

  • Podporuje imaginatívnu hru: Kočík pre bábiku pomáha stimulovať predstavivosť a tvorivosť vášho dieťaťa tým, že mu umožňuje hrať sa s bábikou ešte viac, čo je dôležité pre jeho kognitívny a sociálny rozvoj.
  • Rozvíja výchovné spôsobilosti: Detský kočiarik pre bábiku zároveň napomáha dieťaťu rozvíjať jeho opatrovateľské schopnosti, pretože sa učí starať o bábiku, podobne ako sa rodičia starajú o svoje deti.
  • Podporuje fyzickú aktivitu: Prechádzka alebo tlačenie kočíka pre bábiky bude pre vaše dieťa zábavným spôsobom, ako si zacvičiť a rozvíjať svoje hrubé motorické zručnosti.
  • Zlepšuje sociálne zručnosti: Ak sa vaše dieťa rado hrá s inými deťmi, kočiarik pre bábiky sa stane skvelou hračkou, ktorú môže zdieľať s kamarátmi, čím podporuje sociálne zručnosti a kooperatívnu hru.