Odťahovka so záchranárskymi autami 18m+

Kód: N4006

Podrobný popis

Odťahovka so záchranárskymi autami 18m+

Nové záchranárske autá práve opúšťajú fabriku. Elegantné odťahové vozidlo vezie sanitku, policajné auto, hasičské auto a taxík, aby už čoskoro mohli poskytovať na cestách pomoc alebo prepravovať cestujúcich. A usmievavý šofér Adam odvezie svoj náklad všade tam, kde bude treba.

Náves sa skladá z dvoch sklopných úrovní. Hornú dosku je možné sklopiť a vytvoriť tak rampu, aby sa autá mohli posúvať. Ťahač je uchytený na kolíku, vďaka ktorému je zadná časť pohyblivá a otáča sa. Môžete tiež odpojiť odťahový náves a odviezť sa len s ťahačom. Toto vozidlo ponúka veľa možností zábavy.

Charakteristika:

  • drevený ťahač s kolíkom, na ktorý sa pripojí náves
  • náves sa skladá z dvoch sklopných úrovní
  • 4 drevené autíčka (polícia, hasičské auto, ambulancia, taxi)
  • rozmer autíčka: 8 x 4,5 x 2,5 cm
  • rozmer ťahača s návesom v základnej polohe: dĺžka 30cm, šírka 7,5cm, výška 12 cm
  • rozmer  sklopeného auta: dĺžka: 47,5cm šírka 7,5 cm, výška 9cm
  • rozmer balenia: 30 x 16 x 8 cm

 Perfektný tip na darček pre chlapcov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Autá
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+
? Tradične pre: chlapci
? Materiál: drevo
Motív: autá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.