Drevená pizza pec s príslušenstvom

Kód: LE11204

Podrobný popis

Kreatívna detská hra sa môže začať. Malí pekári už od 3 rokov si môžu "upiecť" drevenú pizzu podľa vlastnej fantázie. Obsahuje rôzne typické ingrediencie, ktoré sa dajú rozložiť na korpus, kde sa prichytávajú pomocou suchého zipsu. Pomocou drevenej dosky na pizzu ju ľahko dáte do rúry, ktorá má otváracie dvierka. Suroviny je možné uložiť a usporiadať do horného priestoru rúry. Po upečení sa dá pizza rozdeliť dreveným pizza krájačom na štyri kúsky (spojené sú takisto suchým zipsom). A hostina môže začať.

Rozmery: 28 x 16 x 12 cm

Rozmery pizzy: Ø15 cm, hrúbka 2 cm 

Obsahuje 25 dielikov

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynky
Hmotnosť: 1.78 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.