Drevená kuchynka Compact

Kód: LE11158
Novinka
Značka: Small foot
€37,04
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Varenie môže začať! Táto kompletne vybavená kuchynka vyrobená z FSC® 100% certifikovaného dreva má všetko, čo malí kuchári potrebujú na prípravu hostiny. Rúra je vybavená vhodnými otváracími dvierkami. Na sporáku sa nachádza hrniec s odnímateľnou pokrievkou. Soľnička a korenička poskytujú potrebné korenie. Túto kuchyňu možné zostaviť a rozobrať bez použitia náradia. Kto by s touto kuchynkou nechcel variť?? 

Hlavné vlastnosti:

  • Kompaktné rozmery, súčasťou je príslušenstvo
  • Jednoduchý elelgantní dizajn, ktorý sa hodí do akéhokoľvek izby
  • Rúra sa zatvára a otvára pomocou magnetu
  • Pri točenie gombíkov na sporáku sa ozýva klikanie    

Rozmery: 36x17x37 cm

Pracovná výška: 20 cm

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynky
Hmotnosť: 2.5 kg
? Veková skupina: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.