Plus-Plus Nauč sa stavať ABC & 123, 600 ks, 5+

Kód: PP3909

Podrobný popis

Stavebnica Plus-Plus Nauč sa stavať ABC & 123 - abeceda a číslice, 600 ks, 5+

S tvorivou hrou Nauč sa stavať ABC & 123 môžu vaše deti hravou formou objavovať svet písmen, abecedy a čísel. Môžu zostavovať slová, vytvárať číselné postupnosti, zapísať matematické jednoduché príklady ale tiež vytvárať vlastné vzory podľa fantázie. Táto kreatívna hra poskytuje nielen hodiny zábavy, ale tiež zlepšuje koncentráciu, jemnú motoriku a predstavivosť detí.

Obojstranné kartičky (40 ks), ktoré obsahujú písmená A-Z a číslice 0-9, dodávajú hre ďalší rozmer. Deti môžu priraďovať písmená k obrázkom, budovať si slovnú zásobu a dokonca sa učiť písmená vo viacerých jazykoch. Nechajte ich hravou a interaktívnou formou skúmať a objavovať vzrušujúci svet písmen a čísel.

Nauč sa stavať ABC 123 je ideálna sada na zlepšenie učenia a tvorivosti detí doma aj v škole. Poskytnite svojim deťom príležitosť objavovať, stavať a učiť sa naraz.

Charakteristika

Dieliky sa ľahko zostavujú a rozoberajú, čo poskytuje hodiny zábavy a tvorivého skúmania. 

Veľkosť dielika: 2 x 1 cm.

Obsahuje:

  • 600 dielikov rôznych farieb
  • 40 obojstranných kariet, ktoré obsahujú písmena A-Z a číslice 0-9

Plus-Plus je možné umývať v práčke alebo umývačke riadu. Neobsahuje BPA a ftaláty.

Určené pre deti od 5 do 12 rokov. (Upozorňujeme, že výrobok obsahuje malé časti, a preto nie je vhodný pre deti do 3 rokov.)

Hračka rozvíja

  • detskú kreativitu,
  • jemnú motoriku,
  • sústredenie
  • a trpezlivosť.

Vzdelávanie zábavnou formou. Deti sa s touto hrou naučia rozpoznávať písmená a číslice, zároveň si pri stavaní precvičujú jemnú motoriku, schopnosť sústredenia a trpezlivosť. 


Navrhnuté a vyrobené v Dánsku

Stavebnica Plus-Plus bola vyvinutá v Dánsku v osemdesiatych rokoch s myšlienkou, že pomocou jediného tvaru môžete vytvoriť čokoľvek, čo si len dokážete predstaviť, a to v 2D aj v 3D. A tak vznikla skutočne pokroková hračka, ktorá stimuluje jemnú motoriku, kreativitu, sústredenie a trpezlivosť!

Dodatočné parametre

Kategória: Plus-Plus
Hmotnosť: 0.66 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 5+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: plast
Motív: abeceda, čísla

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Plus-Plus

Značka originálnej kreatívnej stavebnice Plus-Plus pre chlapcov a pre dievčatá, ktorá deťom umožňuje vytvoriť plošné mozaiky alebo 3D modely. Stavebnica Plus-Plus rozvíja jemnú motoriku, tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa, schopnosť sústredenia a trpezlivosť. Kvalita spracovanie kociek zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozoberanie. Vyrába sa v Dánsku.