Chodítko škriatok 12m+

Kód: 11840

Podrobný popis

Chodítko škriatok 12m+

Na každej strane detského chodítka je čo objavovať. Chodítko nielen podporuje malé deti v ich prvých krôčikoch, ale dáva mu priestor na skúmanie.  S posuvným labyrintom trénuje úchop a motoriku, pri vkladaní sa naučí rozpoznávať tvary, s číslami a počítaním sa stretne na tabuľkách na prevracanie a písať kriedou čiernej kriedovej tabuľke. Na zadnej strane sa mu do veľkého otvoru zmestia obľúbené hračky, ktoré si povezie všade so sebou. 

Rúčka je vo výške 40cm, rozmer chodítka: 37 x 36 x 41 cm

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chodítka, vozíky
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.