Stavebnica pre najmenších BLOK z melasy 1+

Kód: V0305-64

Podrobný popis

Prvá česká stavebnica, ktorá je vyrobená z materiálu šetrnému k prírode. V tomto prípade umelá hmota nie je vyrobená z ropy, ale z BIO materiálu - Melasy. Melasa je ten zvyšok po vycukornení cukrovej repy, alebo cukrovej trstiny. To znamená, že táto unikátna stavebnica je vyrobená z obnoviteľných zdrojov, je recyklovateľná a pri jej výrobe v porovnaní s výrobou klasickej stavebnice sa znížili emisie skleníkových plynov. 

Stavebnica je vďaka veľkým dielikom určená pre deti od 1 roku. Počet dielikov v balení: 36

Stále platí, že český výrobca Vista patrí medzi popredných českých výrobcov stavebníc a naďalej svoje produkty rozvíjajú a inovujú. 

Rozmer balenia: 15 x 22 x 6 cm

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Blok, Stavebnice pre deti od 1 roka
? Odporúčaný minimálny vek: 1+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Tradičný český výrobca kvalitných plastových hier, hračiek a stavebníc ako sú SEVA - čekoslovenská legenda medzi stavebnicami, stavebnce BLOK pre deti od 1 roka, Monti System, univerzálne 2D i 3D stavebnice SEKO, stavebnice-mozaiky Mosaic Color a Mosaic Maxi, Disco stavebnice pre najmenších, Hugo, Grafo, Magic Ball.

Výroba fungovala dlhodobo pod značkou Vista. V r. 2017 sa divízia hračiek premenovala na SEVA práve podľa značky legendárnej stavebnice.