Skladačka tetris 3+

Kód: N4037

Podrobný popis

Skladačka tetris 3+

Čo všetko sa dá vytvoriť z 18 drevených dielikov v šiestich rôznych tvaroch? Predlohových kariet je 20 a stupeň náročnosti sa zvyšuje. Pri jednoduchších zadaniach sa na šachovnicu umiestňujú len jednotlivé bloky. My si ale môžeme náročnosť zvýšiť tým, že na šachovnicu umiestnime bloky podľa predlohovej kartičky a zvyšné bloky už musíme doplniť do plnej šachovnice. Alebo koľkými spôsobmi vieme uložiť na šachovnicu všetky bloky? Doteraz sme umiestňovali bloky ako ploché, ale poďme vytvoriť priestorové teleso a urobme kocku. V návode nájdeme aj riešenie krok za krokom. Výborná hra na rozvoj priestorového a logického myslenia.

Rozmery blokov: od 2 x 2 x 2cm do 6 x 4 x 2cm

Rozmery balenia: 19 x 19 x 3 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hlavolamy pre deti, Drevené hračky pre deti od 3 rokov
? Odporúčaný minimálny vek: 3+

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
CH Avatar autora | 28.9.2022
+ Veľmi dobrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.