Drevené puzzle Tetris 3+

Kód: LG11403
Značka: Small foot
€15,94
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené puzzle Tetris

Táto 114-dielna drevená hracia súprava ponúka nekonečné možnosti hrania. Hra je inšpirovaná svetovou klasickou počítačovou hrou a cieľom je spojiť rôzne geometrické tvary. Môžete tak vytvoriť pestré a individuálne mozaiky v nespočetných kombináciách. Táto vzdelávacia hra podporuje jemné motorickej zručnosti a inšpiruje k tvoreniu. Taktiež sa deti učia rozpoznávať farby a tvary.

Najväčší dielik: 11 x 2 x 0.5 cm

Najmenší dielik: 4.5 x 4.5 x 0.5 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.