Pexetrio PLUS Cicavce 3+

Kód: BE8822
Značka: BETEXA
€9,56
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Pexetrio PLUS Cicavce 3+

Vzdelávacie pexeso, kde sa hľadajú až 3 správne obrázky.  Pexetrio PLUS obsahuje až 18 trojíc cicavcov, čo je spolu 54 kartičiek. Deti sa naučia spoznávať rôzne zvieratá, spoznávať zvieracie stopy v ich prostredí a čím sa živia. Okrem toho, že si deti osvoja cicavce zábavným spôsobom, hra tiež pomáha rozvíjať ich logické myslenie a trénovať pamäť hľadaním trojice kartičiek so zvieratami, ich stopami a ich potravou.

Sada obsahuje aj herný variant pre najmenších hráčov už od 2 rokov v hre LOTO-TRIO. Rozložíme si herný plagát s čiernobielymi obrázkami, kde najmenší hráči správnym priložením vytvárajú trojice, ktoré patria k sebe. Spoznávajú vzťah troch kartičiek, učia sa ich pomenovať, rozvíjajú si slovnú zásobu. Súčasťou pexetria je aj mini encyklopédia so 16 stranami, kde sú základné informácie  o téme a obsahu jednotlivých trojíc. 

Obsahuje:

- 54 kartičiek pre hru PEXETRIO (18 trojíc)

- hru LOTO-TRIO s dvomi hernými plánmi

- MINI-ENCYKLOPÉDIU so 16 stranami

- herné návody aj v slovenskom jazyku

Herné Varianty:

Hra LOTO-TRIO - variant pre najmenších hráčov (od 2-3 rokov)

Rozložíme si herný plagát s čiernobielymi obrázkami - najmenší hráči správnym priložením vytvárajú trojice, ktoré patria k sebe. Spoznávajú aktívne vzťah troch kartičiek, učia sa ich pomenovať

Hra LOTO-TRIO - variant Kto skôr položí kartu - hra pre všetkých

Hráči na pokyn zároveň otočia kartičku zo svojej kôpky: kto ju skôr správne priloží na LOTO plagát a kartičku správne pomenuje - ten tento ťah vyhráva!

Hra Pexetrio - variant pre začiatočníkov

Hráči si rozložia všetky malé kartičky lícom nahor, hľadajú a skladajú správne trojice k sebe

Hra Pexetrio - variant pre mierne pokročilých

Hráči pred hrou vyradia z trojíc vždy tretiu kartičku: vzniknú dvojica, kartičky otočíme, zamiešame a hľadáme DVOJICE, ktoré patria k sebe. Po niekoľkých hrách sa môže tretia kartička vrátiť, a vyradí sa druhá, respektíve prvá kartička z trojíc. Môžu sa teda vytvoriť celkom tri rôzne dvojice a hrať s nimi "pexeduo" (pexeso s dvoma rôznymi kartičkami).

Hra Pexetrio - variant pre všetkých

Cieľ hry - nájsť čo najviac trojíc, ktoré patria k sebe. Všetky hracie kartičky rozložíme na stole rubom nahor, dôkladne ich premiešame. Jedným ťahom otáčame TRI kartičky - ťah je úspešný len, keď jedným ťahom nájdeme VŠETKY TRI správne kartičky

 

Hra pochádza z dielne českého výrobcu a je vhodná pre deti od troch rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Loto, pexeso, domino
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: