Vhadzovanie tvarov a odomykanie zámkov 2+

Kód: LE10315

Podrobný popis

Domček, vkladačka a odomykanie zámkov v jednom. Jediné odomykanie zámkov, ktoré je určené pre deti už od dvoch rokov. Do každých dvierok pasuje iba jeden správny kľúč. Je kľúčová dierka v tvare obdĺžnika? Alebo oválna? Má kľúč farbu hnedú? Alebo zelenú? S týmito zručnosťami sa musí potrápiť dvojročné dieťa. Keď sú všetky dvierka pootvárané, môže sa začať s vhadzovaním štyroch tvarov. Domček sa dá preniesť kamkoľvek vďaka šnúrky na streche. Domček má ešte výhodu v tom, že si doň môžu deti schovať svoje poklady.  

Rozmery domčeka: 20x16x15 cm

Rozmery dielikov: 7,5 x 4,5 x 1,5 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vkladačky, Zatĺkačky
Hmotnosť: 0.91 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 2+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.