Zatĺkačka mrkvové pole 12m+

Kód: N2011

Podrobný popis

Zatĺkačka mrkvové pole 12m+

Hra so zatĺkačkou je vo veku okolo jedného roka veľmi obľúbená. V tejto hre je políčko s mrkvou a mrkvu treba zasadiť, čiže zatĺcť. Štyri huby tvoria piliére farebne potlačenej dosky. Dieťa si hrou rozvíja hlavne motorické schopnosti, trénuje presnosť pohybu rúk, koordináciu oko-ruka. Krásne farby a elegantné balenie robia z tohto produktu dokonalý darček.

Hračka pozostáva zo základne, sedem mrkvových kolíkov, kladivka

Priemer drevenej dosky: 18 cm

Dĺžka kladivka: 16 cm

Dĺžka mrkvy: 6 cm

Rozmer balenia: 18,5 x 18,5 x 9 cm

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vkladačky, Zatĺkačky
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.