Triediaci kmeň s pinzetou 2+

Kód: ML97350

Podrobný popis

Triediaci kmeň s pinzetou 24 ks, 2+

Ak už vaše dieťa dovŕšilo dva roky, táto hra na triedenie s pinzetou mu pomôže zlepšiť precíznosť jeho manuálnych zručností.

Táto hra pomáha pri učení a upevňovaní správnej polohy prstov pri tzv. pinzetovom úchope, čo je veľmi dôležitá zručnosť, ktorá im v budúcnosti pomôže ľahšie sa naučiť písať. Vedeli ste, že v materských školách na celom svete je precvičovanie polohy pinzetového úchopu jedným z najodporúčanejších cvičení a že deti to majú kvôli nadmernému tráveniu času pri obrazovkách v útlom veku čoraz ťažšie?

Okrem toho si s touto hračkou budú môcť najmenší vyskúšať triedenie podľa tvarov a farieb. Cieľom hry je vložiť pomocou pinzety malé ovocie do misiek príslušnej farby a potom ich všetky poskladať do jednej veže. Misky je možné usporiadať aj do štruktúry včelieho plástu a ukladať ich bokom, čím sa zvýši náročnosť pre staršie deti.

Charakteristika:

  • Obsahuje: 6 stohovateľných dielikov v 6 farbách, 6 hrušiek a 3 pinzety
  • Hračka je ideálna pre deti od 24 do do 36 mesiacov.
  • Vyrobené v Španielsku.
  • Z ekologických materiálov: recyklovaný plast (75 %) a materiály rastlinného pôvodu (15 %).
  • 100 % recyklovateľné.

Hračka rozvíja: 

  • nácvik pinzetového úchopu (dôležité pre neskoršie písanie)
  • jemnú motoriku
  • koordináciu oko - ruka 
  • rozpoznávanie geometrických tvarov, farieb

---

Hračka patrí do kolekcie Feel to learn, čo je zbierka hračiek pre najmenších, ktoré im umožňujú skúmať svet prostredníctvom zmyslov. 

Učenie je založené na emóciách, čo je dôvod, prečo je cieľom tejto kolekcie hračiek pre deti do 3 rokov prebudiť ich zvedavosť a stimulovať ich zmysly. Vďaka tomu v nej najmenší nájdu prekvapenia, multisenzorické zážitky a celistvé tipy na zmysluplnú hru pre jednotlivé fázy, ktorými si prejdú počas raného obdobia svojho života. 

Tieto hračky sa zameriavajú na dôležité míľniky vo vývoji dieťaťa, ako je plazenie, sedenie, rovnováha, manipulácia s predmetmi, ukladanie na seba atď.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky na rozvoj jemnej motoriky
? Odporúčaný minimálny vek: 2+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: recyklovaný plast
? Oblasť rozvoja: jemná motorika, rozpoznávanie farieb, rozpoznávanie tvarov, pinzetový úchop

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Miniland Educational

Miniland je španielsky výrobca hračiek, ktorý sa zameriava na vytváranie edukačných a inovatívnych hračiek pre deti všetkých vekových kategórií. Tento renomovaný výrobca kládol vždy veľký dôraz na rozvoj motorických zručností, kreativity a sociálnej interakcie prostredníctvom svojich produktov.

Hračky od Minilandu sú navrhnuté tak, aby podporovali učebný proces v ranej fáze detského rozvoja, a to hrou, ktorá je prirodzeným a efektívnym spôsobom učenia. Produkty sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhodobú odolnosť a bezpečnosť pri hre. Miniland neustále inovuje svoje produkty a pristupuje k vývoju nových hračiek s cieľom stimulovať fantáziu, zvedavosť a učebné schopnosti detí, pričom zároveň zabezpečuje zábavu a radostné momenty strávené s ich hračkami.