ECO Maxi reťaz 18m+

Kód: ML32240

Podrobný popis

Moja prvá stavebnica - ECO Maxi reťaz 18m+

Veľké korálky rôznych štruktúr a farieb z bioplastu získaného z cukrovej trstiny, ktoré môžu deti navliekať na šnúrky. Boli navrhnuté pre malé rúčky a vďaka ich veľkosti, rôznym textúram a farbám ich môžu používať aj deti so špeciálnymi potrebami. Po jemnom stlačení sa ľahko zacvaknú do seba a umožňujú vytvoriť farebnú reťaz, vďaka čomu je hranie naozaj zábavným zážitkom.

Charakteristika

Cieľom tejto prvej detskej stavebnice je vytvoriť dlhú reťaz, alebo vytvárať reťaz podľa 12 návodov. Vytváranie reťazca je zábava, pri ktorej sa detičky stretnú s rôznou textúrou plastového dielika. Dieliky sú z mäkkého bio plastu a boli  špeciálne vyvinuté pre malé detské rúčky. Sú preto dostatočne veľké pre ľahký úchop, na dĺžku majú rozmer až 8 cm. Sú v štyroch farbách. Demontáž dielikov sa vykonáva jemným tlakom. 

Obsahuje

  • 16 kusov dielikov
  • 1 brožúrku s 12 návodmi

Určené pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov.

Hračka rozvíja

 Pri hre si dieťa

  • trénuje jemnú motoriku,
  • podnecuje zmyslové vnímanie,
  • učí sa rozpoznávať farby,
  • získava prvé základy počítania.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky na rozvoj jemnej motoriky
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: bioplast
? Oblasť rozvoja: jemná motorika, zmysly - hmat, rozpoznávanie farieb, triedenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Miniland Educational

Miniland je španielsky výrobca hračiek, ktorý sa zameriava na vytváranie edukačných a inovatívnych hračiek pre deti všetkých vekových kategórií. Tento renomovaný výrobca kládol vždy veľký dôraz na rozvoj motorických zručností, kreativity a sociálnej interakcie prostredníctvom svojich produktov.

Hračky od Minilandu sú navrhnuté tak, aby podporovali učebný proces v ranej fáze detského rozvoja, a to hrou, ktorá je prirodzeným a efektívnym spôsobom učenia. Produkty sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhodobú odolnosť a bezpečnosť pri hre. Miniland neustále inovuje svoje produkty a pristupuje k vývoju nových hračiek s cieľom stimulovať fantáziu, zvedavosť a učebné schopnosti detí, pričom zároveň zabezpečuje zábavu a radostné momenty strávené s ich hračkami.