Stohovacie kocky divé zvieratá, 12m+

Kód: LE11205

Podrobný popis

Stohovacie kocky divé zvieratá, 12m+

Veselé divé zvieratká vyzývajú malých šikovníčkov, aby preukázali svoje stohovacie zručnosti. 10 stohovacích kociek vyrobených z pevnej, ľahkej lepenky je potlačených milými obrázkami zvierat v rôznom počte od 1 do 10 spolu s príslušnými číslami. Deti sa hravou formou učia poznávať počty, čísla a číselné rady. Pri stohovaní deti trénujú aj svoje jemné motorické zručnosti a sústredenie, aby sa veža okamžite nezrútila. Všetky kocky sa dajú ľahko vkladať do seba a uložiť, aby sa šetrilo miesto. 

Odporúčaný vek od 12 mesiacov.

Rozmery:
najväčšia kocka cca 15 x 15 x 15 cm
najmenšia kocka cca 6,5 x 6,5 x 6,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné stavebnice
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Materiál: tvrdý kartón
Motív: zvieratká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.