Skladacia veža Safari 12m+

Kód: LE11957
Novinka
Značka: Small foot
€16,88
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Desať kociek v krásnych farbách so zvieratkami safari určených pre najmenšie deti. Kocky sú okrem zvierat potlačené číslicami od 1-10, počet zvierat na obrázku odpovedá číslici na opačnej strane kocky. Kocky sú veľmi pevné a ľahké, pri stavaní sa deti musia sústrediť na to, aby im veža nespadla. Hra s kockami pomáha tým najmenším deťom porozumieť číslam, farbám a veľkostiam. Cvičia si jemnú motoriku, sústredenie a trpezlivosť. Kocky je možné uložiť do seba, šetria tak úložný priestor. Určené pre deti od 12 mesiacov.

Veľkosť najväčšej kocky: 14 x 14 x 14 cm

Veľkosť najmenšej kocky: 5 x 5 x 5 cm

Hra z edície Safari.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky podľa veku
Hmotnosť: 1.2 kg
? Veková skupina: 1+
? Materiál: tvrdý kartón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.