Nasúvacie kocky sova 18m+

Kód: CL3708

Podrobný popis

Nasúvacie kocky sova 18m+

Drevená základňa má štyri kolíky, na ktoré sa nasúvajú kocky neobvyklých tvarov. Vďaka rôznym tvarom a štyrom kolíkov v 2 rôznych veľkostiach máme veľa možností. Dá sa tak vytvoriť sova, vták, kvietok, vozík, kočiar, hojdačka, auto, ryba, tvor alebo aj iná konštrukcia. Zo začiatku nám môže poslúžiť päť obojstranných návodov, ale postupne si dieťa rozvíja logické myslenie a začne si budovať svoje vlastné konštrukcie. Čítanie z návodov tiež poslúži k rozvoju priestorovej orientácii. Kocky sú vyrobené z dreva, maľované bezpečnými farbami v zelenej, ružovej a modrej farbe. Hračka je určená pre deti od 18 mesiacov.

Sada obsahuje: drevenú základňu, 14 rôznych tvarov, 5 obojstranných kariet s predlohami, 4 kolíky v dvoch veľkostiach.

Rozmery: 21 x 6 x 17cm

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.