Moje prvé hry Pexeso na protiklady 2+ Memino

Kód: GR02139

Podrobný popis

Náučná hra pexeso na protiklady 2+ Memino

Náučná hra pexeso zameraná na protiklady je zo série moje prvé hry a je určená pre deti od 2 rokov. Hra je založená na princípe pamäťovej hry, ale obrázky z odolného, pevného kartónu obsahujú vždy dvojice protikladov. Na kartičkách z pevného kartónu je zachytených 12 protikladov ako napríklad veľký pes - malý pes, leto - zima, čistý - špinavý, čierny - biely, otvorený - zatvorený, zdravý - nezdravý ... Úlohou pre deti je nazbieranie čo najväčšieho počtu protikladov, podobne ako je to pri pexese.

Pravidlá ponúkajú variáciu pre jedno alebo viacero detí, ktoré si tak nielen rozvíjajú logické myslenie a pozorovacie schopnosti, ale aj precvičujú postreh a rýchle rozhodovanie.

Hra Memino bola vybraná odborníkmi a dostala titul "Správna hračka" za rok 2012.

Táto jedinečná hra zo série MOJE PRVÉ HRY umožní rodičom stráviť príjemné chvíle so svojimi deťmi a pri spoločnej zábave hravou formou podporiť ich všestranný rozvoj. Pravidlá sa dajú upraviť napríklad tak, že najmladšie deti alebo začiatočníci majú všetky karty otočené lícom nahor a musia ich iba spájať. Starší alebo pokročilejší hráči majú polovicu kariet otočenú lícom nadol a začínajú si trénovať pamäť. Hra tak "rastie" spolu s deťmi a prispôsobuje sa ich rozvíjajúcim sa schopnostiam.

Hra je určená pre 1 až 4 deti vo veku od 2 do 4 rokov.

Obsah balenia:

24 štvorcových kariet s obrázkami protikladov
České a slovenské pokyny

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
? Odporúčaný minimálny vek: 2+
? Počet hráčov od: 1
? Počet hráčov do: 4
? Dĺžka hry: 10+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Detské hry Granna

Granna je poľské vydavateľstvo a producent stolných hier už od roku 1991. Jeho produkty sa vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta. V ponuke má takmer 100 hier a portfólio sa neustále vylepšuje a rozširuje. Najznámejšou z hier Granny je Superfarmár, ktorú v roku 1943 vytvoril známy poľský matematik prof. Karol Borsuk. Doteraz sa predalo celosvetovo viac ako milión kópií hry Superfarmár.