Človeče nehnevaj sa v pastelových farbách 4+

Kód: LE11462

Podrobný popis

Vyskúšajte klasickú hru tentoraz v drevenom prevedení v pastelových farbách s drevenými figúrkami v tvare zajaca, pandy, medveďa a líšky. Ktoré zvieratko sa ako prvé dostane do svojho domčeka? Hod kockou udáva, koľko krokov môže daná figúrka urobiť. Vzrušujúca kompaktná spoločenská hra v moderných farbách.  

Rozmery: 20x20x1 cm

Rozmery figúrky: 4 cm, Ø 1,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Stolové hry
Hmotnosť: 0.47 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 4+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.