Hracia šperkovnička Priatelia

Kód: N6012

Podrobný popis

Hracia šperkovnička Priatelia 6+

Drobnosti, šperky, dievčenské poklady. Tieto všetky dôležité veci potrebujú pekný priestor. Takým miestom je táto hracia skrinka s motívom dievčatka a mačky sediacich spolu na konári. Hlavnú úlohu tu hrá krásna baletka, trblietajúca sa všetkými farbami dúhy. Krásne šaty, ktoré má na sebe dodávajú charakter baletky a zrkadlo na zadnej stene pôsobí dojmom, že sa zúčastňujeme predstavenia na veľkej aréne. 

Charakteristika:

  • hracia skrinka s jemne trblietavým zdobením, ktoré dodáva skrinke šarm
  • baletka sa po natiahnutí otočného mechanizmu točí v rytme slávnej melódie "Pre Elišku"
  • mechanizmus nevyžaduje batérie, je navinutý, stačí otočiť kľúčik na strane hracej skrinky
  • vo vnútri je zrkadlo v tvare srdca
  • hracia skrinka je z tvrdej vystuženej lepenky
  • vnútorná kapacita hracej skrinky: 12 x 6 x 6 cm
  • celkové rozmery hracej skrinky: 12,5 x 10 x 10 cm
  • určené pre dievčatá od 6 rokov

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.