Navliekacie korálky žabka 3+

Kód: WD90212

Podrobný popis

Navliekacie korálky žabka 3+

Drevená žabka, v ktorej sú umiestnené korálky slúži zároveň aj ako rámik na fotografiu, ktorý je vybavený kovaním na zavesenie. Sada obsahuje veľké množstvo klasických aj sústružených korálok a tri väčšie korálky-žabku, motýlika a kvetinku. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou na prevliekanie. Navliekanie korálok je skvelá kreatívna zábava, pri ktorej si deti môžu vyrobiť ozdoby pre seba, pre rodinu, či pre kamarátov. Navliekanie korálok je úžasné na rozvoj jemnej motoriky, na trpezlivosť a samozrejme na fantáziu. Výsledný efekt poteší aj dieťa, aj dospelého. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Rozmer balenia: 25 x 21 x 3 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Korálky
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
Motív: zvieratká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Woody

Woody - značka, ktorá symbolizuje kvalitu a inovácie v svete detských hračiek. Woody je značka českej firmy Woodyland s.r.o. (založená v roku 1999), pod ktorou sa zameriava na výrobu a dizajn kreatívnych drevených hračiek. Spoločnosť využíva storočnú tradíciu výroby drevených hračiek. Výrobky sú vyvíjané špičkovými dizajnérmi, ktorých snaha sa sústredí sa na rozvoj motorických zručností, logického myslenia a kombinatoriky u detí. Woodyland je prítomný na medzinárodných výstavách hračiek a pôsobí v 26 krajinách.

Kľúčové aspekty značky Woody

  • Tradícia a kvalita - Woody sa môže pochváliť dlhou tradíciou výroby hračiek, pričom kládla dôraz na kvalitu a trvanlivosť.
  • Inovácie a kreativita - neustále sa snaží prinášať inovatívne produkty, ktoré podporujú kreativitu a fantáziu detí.
  • Edukačné hračky - hračky Woody sú navrhnuté tak, aby podporovali vzdelávanie a rozvoj zručností u detí.
  • Bezpečnosť a udržateľnosť - hračky Woody sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť a udržateľnosť, zabezpečujúc, že sú nielen bezpečné pre vaše deti, ale aj pre našu planétu.

Prečo si vybrať hračky Woody

Výber hračiek Woody znamená rozhodnutie pre kvalitu, inovácie a záväzok k lepšiemu a zábavnejšiemu vzdelávaniu. S Woody hračkou v domácnosti si môžete byť istí, že vaše deti dostanú to najlepšie v oblasti hračiek.