Drevený hlavolam 4 ks

Kód: LE2934

Podrobný popis

Drevený hlavolam 4 ks

Darčeková sada štyroch rôznych hlavolamov, kde je vašou úlohou hlavolam vždy po rozložení vrátiť späť do pôvodného tvaru. Sada týchto 4 hlavolamov nie je len výzvou pre mozog, ale aj pre prsty. Každý hlavolam dokáže hráča upútať, jeho skladaním si deti, ale aj dospeláci trénujú logické a priestorové myslenie.

Všetky štyri hlavolamy ako sú kameň, kocka, kríž a tyčková kocka majú rozmer 6,5 x 6,5 x 6,5 cm

Rozmer balenia: 18,5 x 18 x 7 cm

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.