Drevené sudoku

Kód: A4050
Značka: Adam Toys
€9,55
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Sudoku

Klasická hra sudoku, hoci bola odvodená od japonského mena, bola vynájdená Američanom Howardom Garnsom v roku 1979 a publikovaná pod názvom „Number Place“. Dnešné sudoku sa prvýkrát objavilo v Japonsku v roku 1986 v časopise Nikola a medzinárodnú slávu získalo až v roku 2005. Jeho meno pochádza zo slov: suji wa dokushin ni kagiru, t. j. čísla musia byť jednotné. 

Pravidlá hry:

Štvorcový podstavec je rozdelený na 9 rovnakých štvorcov a každý z nich je rozdelený na 9 ďalších štvorčekov. Úlohou je vyplniť všetkých 81 štvorčekov číslami 1 až 9. V každom riadku, v každom stĺpci a v každom z 9 štvorcov môže byť každá číslica použitá len raz.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.