Drevená gitara pre deti 3+

Kód: N4021

Podrobný popis

Drevená gitara pre deti 3+

Senzačná šesťstrunová hračkárska gitara pre budúceho gitaristu určená pre deti od 3 rokov. Napriek tomu že ide o hračku, je vyrobená ako skutočná "veľká" gitara z lakovaného dreva, má krk, jemné nylonové struny a pekný zvuk. Celá gitara je vyrobená veľmi estetickým spôsobom, v zaujímavej modrej farbe s potlačou troch lesných zvierat a nôt. Je určená na rozvíjanie hudobného talentu a sluchového vnímania, taktiež  na precvičovanie jemnej motoriky. 

Od útleho veku sa deti zaujímajú o hudbu, spev, tanec a snažia sa hrať na jednoduché nástroje. Prvé príznaky hudobného talentu sa už objavujú u detí starších ako niekoľko mesiacov, ak Vaše dieťa sleduje hudobníkov s radosťou a obdivom, predstiera že má imaginárnu súpravu bicích alebo gitaru, je vhodné podporovať a rozvíjať tieto záujmy výberom vhodných hudobných hračiek. 

Gitara je zabalená v krásnej krabičke, ktorá je ideálna ako darček. 

Rozmery: šírka gitary v najširšom mieste 17 cm

Dĺžka: 55cm

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.