Sada hudobných nástrojov 3+

Kód: N4028
Značka: Adam Toys
€22,68
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada hudobných nástrojov 3+

Set hudobných nástrojov je určený na rozvíjanie hudobného talentu a sluchového vnímania pre začiatočníkov, podporuje záujem o hudbu od útleho veku. Vďaka setu môžu deti vnímať rôzne zvuky a vytvoriť celú skupinu hudobníkov.  

Sada obsahuje:

- tamburínu so štyrmi rolničkami na drevenom ráme

- drevenú rumbaguľu s kvetinkou

- drevený kastanet s hubou

- kovový triangel

- drevenú hlautičku

- zvončeky

Všetko je uložené v drevenej krabičke , zabalené v krásnej krabici, vynikajúce ako darček. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné hračky
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.