Bábika Llorens New Born dievčatko 63570

Kód: LL63570

Podrobný popis

Bábika Llorens New Born dievčatko 63570

Bábika Llorens New Born dievčatko je skvelý darček pre malé dievčatá, ktoré sa radi hrávajú s bábikami a starajú sa o ne. Táto bábika je navrhnutá tak, aby vyzerala ako novonarodené dievčatko a má realistické detaily, ktoré ju robia ešte viac živo vyzerajúcou.

Bábika bez zvuku - dievčatko novorodeniatko s vinylovým telom, na ktorom je zachytený doslova každý detail detského telíčka vrátane roztomilých "bábätkovských" záhybov a pohlavia. Cumlík v balení slúži iba ako doplnok.

 Kľúčové vlastnosti

  • realistický vzhľad
  • bez zvuku
  • gumové telo
  • veľkosť 35 cm
  • ručná výroba

Prínosy pre rozvoj v vzdelávanie

Podporuje rozvoj citových a sociálnych zručností, stimuluje predstavivosť a kreativitu. Táto bábika je ideálnou voľbou pre dievčatá, ktoré sa radi hrajú s bábikami a starajú sa o ne. 

Bábiky Llorens sú známe svojou vysokou kvalitou a starostlivosťou o detail, odzrkadľujúc tradičné španielske remeselné zručnosti. 100% ručná výroba, každá bábika je unikátna, mäkká a príjemná na dotyk.

Dodatočné parametre

Kategória: Bábiky Llorens
? Tradične pre: dievčatá
? Materiál: vinyl
Druh bábiky: realistická
? Veľkosť bábiky: 30 – 35 cm
Rozmer: 35 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bábiky Llorens sú vysokokvalitné a realistické bábiky, ktoré vyrába španielska spoločnosť Llorens. Bábiky Llorens sú obľúbené u detí aj zberateľov. Tieto bábiky sú známe svojím realistickým dizajnom a zmyslom pre detail s vlastnosťami, ako je jemná, realistická pokožka, realistické vlasy a detailné oblečenie. Bábiky Llorens sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a štýloch, vrátane bábik pre bábätká, módnych bábik a fantasy bábik. Niektoré z bábik sú aj interaktívne plačúce a majú také funkcie, ako je plač a hovorenie.

Pri hre s bábikami Llorens sa deti môžu zapojiť do nápaditej hry, učiť sa, ako sa starať o iných, a rozvíjať svoje sociálne a emocionálne zručnosti.